دریا نیوزمعاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خبر داد: مشخص شدن 9 بوستان جهت اسکان گردشگران و مسافران نوروزی/ جلوگیری از نصب چادر در ساحل

دریا نیوز: معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از مشخص شدن 9 بوستان شهری جهت اسکان مسافران و گردشگران نوروزی طی این ایام خبر داد.

، 10:57   /   کد خبر: 33092   /   تعداد بازدید: 207


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اسماعیل موحدی‌نژاد در جلسه ستاد استقبال از بهار شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر، اظهار کرد: براساس تصویب‌نامه وزیران، میزبانی از میهمانان نوروزی در دستور کار دولت قرار گرفته و شهردار بندرعباس به عنوان رئیس کمیته اسکان و رفاه گردشگران و مسافران نوروزی بندرعباس مسؤولیت این مهم را بر عهده دارد.
وی افزود: به همین منظور جلسات متعددی در شهرداری بندرعباس برگزار و وضعیت اسکان مهمانان نوروزی در سال‌های گذشته و مشکلات آنان بررسی شده و راهکارهایی جهت جبران نواقص در دستور کار قرار گرفته است.
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس ادامه داد: در این راستا، 9 بوستان جهت اسکان نوروزی پیش‌بینی کرده‌ایم و آماده‌سازی این بوستان‌ها با جدیت در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار دارد.
این مقام مسؤول گفت: بوستان‌های خلیج‌فارس، ولایت، غدیر، دولت، شهید دباغیان، گلها، جهانگردی و بوستان شب یک و دو جهت این امر اختصاص یافته‌ است.
موحدی‌نژاد بیان کرد: این جلسه به منظور هماهنگی هر چه بیشتر با اعضاء کمیته اسکان است تا با همراهی و همکاری سایر دستگاه‌های ذی‌ربط میزبانی نوروز، نتیجه‌بخش‌تر و ثمربخش‌تر باشد.
وی در پایان اذعان کرد: جلوگیری از نصب چادر در ساحل یکی از مطالبات منطقی شهروندان است که به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر شهروندان، در این زمینه اقدام لازم انجام می‌شود.