دریا نیوزنماینده مردم بندرعباس در مجلس: زنان توانمند هرمزگانی در تمام عرصه‌ها فعالند

دریا نیوز: نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت گفت: زنان توانمند هرمزگانی در کنار مردان در تمام عرصه‌ها فعالیت داشته و همواره در همه امور به بهترین نحو عمل کرده‌اند. 

، 11:25   /   کد خبر: 33086   /   تعداد بازدید: 140


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از  روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی‌تختی در مراسم تجلیل از بانوان فعال در حوزه  شرکت‌های فعال بندری که در سالن سازمان بنادر و دریانوردی و با حضور مسؤولان این حوزه برگزارشد، ضمن تبریک بمناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن، عنوان کرد: امروز زنان همواره همپای مردان در تمام عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی فعالیت دارند و این یکی از افتخارات نظام و ملت و کشور ما است. 

وی ادامه داد: بانوان ما همواره الگوی آنها حضرت فاطمه زهرا(س) بوده زیرا فاطمه نمونه یک زن کامل است که باید نجابت و حجاب این بانوی اسلام سر لوحه زندگی دختران و زنان جامعه باشد. 

رئیس کمیته بنادر و صنایع دریایی تصریح کرد: در جامعه جایگاه و ارزش زن مورد غفلت قرار گرفته که باید نگاه ویژه‌ای به این موضوع در راستای بهبود هرچه بیشتر شرایط زندگی و حقوق اجتماعی آنان در تمام عرصه‌ها داشته باشیم. 

 نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت تاکید کرد: محور اصلی کار ما عدالت بوده و در تمام زمینه‌ها این محور را باید رعایت و حقوق زنان را براساس توانمندی‌های آنها در سایه عدالت تحقق بخشیم. 

هاشمی‌تختی تصریح کرد: امروزه بر خلاف گذشته در تمام بخش‌های مختلف حتی در حوزه‌هایی که شرایط کار سخت است، زنان جامعه ما حضور دارند و همواره نشان داده‌اند که می‌توانند با حفظ نجابت و گوهر درونی خود، بخوبی ایفای نقش کنند. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم بزودی در هرمزگان نیز بیش از پیش شاهد حضور زنان در ظرفیت‌های مدیریتی بوده و در این عرصه ها نیز آنان قابلیت های خود را به معرض اجرا بگذارند.