دریا نیوزامید شمشی جام را: برد سورچاه کاپ اخلاق را مسابقات فوتبال جوانان بخش لیردف جاسک به پایان رسید

دریا نیوز: مسابقات فوتبال جوانان بخش لیردف جاسک که با حضور 12 تیم جریان داشت سرانجام با برتری امید شمشی به پایان رسید. 

، 11:17   /   کد خبر: 33085   /   تعداد بازدید: 244


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرجاسک، مسابقات فوتبال جوانان بخش لیردف که به همت نمایندگی ورزش و جوانان بخش لیردف و همکاری هیات فوتبال جاسک با شرکت 12 تیم به مدت یک‌ماه برگزار و ادامه یافت، جمعه شب با شناخت قهرمان به کارخود پایان داد.

این در حالی‌است که پس از هفته‌ها تلاش و رقابت میان تیم‌های شرکت‌کننده و مشخص شدن دو تیم نخست این مسابقات جام‌های رنگارنگ برترین‌ها با حضور عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک، عبدالحمید سعدینی شهردار شهر لیردف و علی عنبری رئیس هیات فوتبال جاسک در میان سیل تشویق علاقه‌مندان به فوتبال، به برترین‌های این رقابت‌ها اعطا شد.
در دیدار پایانی این پیکارها تیم امید شمشی با نتیجه 2 بر یک از سد تیم گوهرت گذشت و جام قهرمانی را بالای سر برد و همچنین تیم‌های گوهرت و سورچاه به ترتیب عناوین دوم و تیم اخلاق را کسب کردند.
امیرامیریان از تیم قهرمان با زدن 6 گل از سوی کمیته مسابقات به عنوان آقای گل و فنی‌ترین بازیکن شناخته شد.
عبدالحمید سعدینی شهردار شهر لیردف جاسک گفت: جامعه‌ای می تواند پویا و سالم با نشاط باشد که به ورزش اهمیت داده شود و ما اهمیت خاص و ویژه‌ای به ورزش قائل هستیم.
وی با اشاره به وجود استعدادهای خوب و بالقوه در ورزش جاسک بیان داشت: یکی از برنامه‌های اساسی شهرداری شهر لیردف ساخت زمین چمن مینی فوتبال است که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان در آینده نزدیک برای ساخت آن در مرکز شهرگام برمی‌داریم.