دریا نیوزباحضور رئیس هیات شطرنج هرمزگان: خانه شطرنج شهرستان سیریک افتتاح شد

دریا نیوز: با حضور رئیس هیات شطرنج هرمزگان، خانه شطرنج سیریک افتتاح شد. 

، 11:14   /   کد خبر: 33084   /   تعداد بازدید: 173


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، خانه شطرنج شهرستان سیریک روز پنجشنبه 17 اسفندماه باحضور حسین احمدی سرخونی رییس هیات شطرنج هرمزگان، شهرام سالاری دبیرهیات شطرنج، ابراهیم آیین پرست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک و محمد آیین پرست رئیس هیات شطرنج شهرستان سیریک و جمعی از شطرنج‌بازان و خانواده‌هایشان افتتاح شد.

اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان با اختصاص بودجه و ساختمان که گنجایش 40 نفر شطرنج‌باز را دارد نسبت به تحویل آن به هیات شطرنج شهرستان سیریک اقدام و هیات شطرنج نسبت به تجهیز آن با امکانات موجود و کمک ادارات و خیرین اقدام نمودند.

همچنین در تجهیز خانه شطرنج سیریک اداره ورزش و جوانان استان هرمزگان و شهرستان سیریک، فرمانداری سیریک، بخشداری مرکزی، شهرداری سیریک، دارایی و امورمالیاتی،  بنیادمسکن، شهرداری بندر کوهستک، شیلات سیریک، کمیته امداد و جمعی از خیرین و خانواده‌های شطرنج‌بازان مشارکت داشتند.

در مراسم افتتاحیه رییس هیات شطرنج استان حسین احمدی سرخونی با اهدای 5 دستگاه ساعت شطرنج از زحمات مسؤولان و خیرین و خانواده‌های شطرنج‌بازان که در احداث و تجهیز خانه شطرنج یاری نمودند تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، پس از افتتاح خانه شطرنج اولین دوره مسابقات شطرنج سریع ریتد شهرستان سیریک به سرداوری داور بین‌المللی شهرام سالاری برگزار شد.