دریا نیوزامام جمعه قشم: دشمن از نیروهای بسیجی گوش به فرمان رهبری بسیار ناراحت است

دریا نیوز: امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به نقش مهم بسیجیان در ایجاد آرامش و دفاع از امنیت کشور، گفت: تا زمانی که بسیج در این کشور حضور دارد، خیال همه متدین راحت و خیال دشمنان ناراحت است.

، 11:10   /   کد خبر: 33082   /   تعداد بازدید: 145


به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، شب گذشته حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در دومین روز از عملیات تاکتیکی گردان الی بیت‌المقدس قشم، در جمع بسیجیان حاضر در این عملیات اظهار داشت: دشمن از وجود چنین نیروهای مخلص و فداکاری که گوش به فرمان رهبر خویش هستند، بسیار عصبانی و غضبناک است.

وی ادامه داد: همین اخلاص و از جان‌گذشتگی، موجب وحشت و غضب دشمنان شده، زیرا می‌داند که با وجود چنین نیروهایی هیچ کاری نمی‌تواند بکند و باید آرزوهایشان را به گور ببرند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: امروز با همدلی و وحدت میان همه نیروهای مسلح کشورمان ، شاهد کشوری امن و آرام هستیم .

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن تاکید بر پیروی از سیره ائمه اطهار (ع)، گفت: اولین شهیده مدافع ولایت و دفاع از ارزش‌های اسلامی، حضرت زهرا (س) است و همه ما باید درس ولایتمداری از ایشان یاد بگیریم.

حجت الاسلام جوکار ادامه داد: حضرت زهرا (س) به سب تقوا و بینش و بصیرت والایشان، ولی زمان خود را به خوبی شناخت و به بهترین شکل ممکن از ایشان دفاع کرد.

امام جمعه قشم تصریح کرد: فرزند آن حضرت در این دوره امام راحل (ره) بود که با غلبه بر نفس خویش توانست در ابتدا انقلابی در درون خود ایجاد کند و پس از آن توانست با علم و آگاهی کشورش را بسازد.

حجت‌الاسلام جوکار تاکید کرد: امروز دشمن باید بداند که همه ما تا پای جان برای دفاع از ولایت فقیه و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌ایم و همواره پشتیبان و گوش به فرمان ولی‌فقیه هستیم.