دریا نیوزبه مناسبت گرامیداشت ياد و خاطره شهداى مدافع حرم: رقابت‌هاى ووشو در ميناب برگزار شد

دریا نیوز: رئیس هیات ووشو شهرستان میناب با اشاره به گرامیداشت یادو خاطره شهدای مدافع حرم درمیناب گفت:یک دوره رقابت‌های ووشو در میناب به مناسبت گرامیداشت مدافعان حرم که سمبل شجاعت و غیرت جوان ایرانی است برگزار شد.

، 09:23   /   کد خبر: 33075   /   تعداد بازدید: 114


به گزارش خبرگزاری فارس از میناب، محمدمهدی سزیده ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) گفت: مدافعان حرم سمبل شجاعت و غیرت جوان ایرانى هستند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهداى‌مدافع حرم افزود: یک دوره رقابت‌هاى تالو و ساندا (آقایان) در این شهرستان برگزار شده است.

رئیس هیات وشوو شهرستان میناب گفت: مسابقات ووشو در بخش آقایان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهداى مدافع‌حرم، جمعه ١٨ اسفندماه در سالن ورزشی المهدی میناب برگزار شد.

سزیده تصریح کرد: این رقابت‌ها با حضور ۴۲ شرکت‌کننده در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش تالو و ساندا به منظور ارتقابخشی سطح بازیکنان برگزار شد. 

وی در ادامه اظهار داشت: مدافع حرم سمبل شجاعت و غیرت جوان ایرانى است و ورزشکاران مى‌بایست راه و منش شهداى اسلام را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

سزیده با بیان اینکه شهادت راه مردان خداست، تاکیدکرد: هیأت ووشو شهرستان میناب راه خود را با تأسى از شهداى اسلام آغاز کرده است و اقدامات فرهنگى متعددى در این هیأت برنامه‌ریزى شده است.

وى عنوان کرد: مسابقات مختلفى در تمامى رده‌هاى سنى و حضور در لیگ‌هاى استانى در دو بخش آقایان و بانوان جهت ارتقاى سطح فنى ووشوکاران مینابى تدارک دیده شده است.