دریا نیوزاستقبال مردم ومسؤولان از نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور: صنایع دستی قشم در نمایشگاه توانمندیهای عشایر کشور عرضه شد

دریا نیوز: رئیس شورای اسلامی شهرستان قشم با اشاره به سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر کشور، گفت: استقبال مسؤولان و مردم از غرفه‌های روستائیان جزیره قشم بسیار پرشور بوده است.

، 08:37   /   کد خبر: 33071   /   تعداد بازدید: 144


عبدالجلیل امینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: غرفه‌های حاضر از قشم در نمایشگاه از بخش‌های مرکزی و شهاب هستند که در این غرفه‌ها صنایع دستی، غذاهای محلی و آیین‌های سنتی قشم به بازدیدکنندگان معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به اهمیت حضور نمایندگانی از قشم در این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با هدف شناساندن نقش روستا در تولید ملی و همچنین آشنایی بازدیدکنندگان از استعدادها، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در مناطق روستایی برگزار شده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قشم تصریح کرد: سال گذشته نمایندگان هرمزگان در این نمایشگاه موفق به کسب رتبه برتر شدند که امسال نیز با توجه به حجم بالای استقبال‌کنندگان از غرفه‌های قشم، انتظار تکرار این رتبه را داریم.

وی اظهار کرد: سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با شعار (رویکرد تبیین نقش سیاست‌های اقتصاد مقاومتی) از روز سه شنبه نیمه اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز شده و تا 18 اسفندماه برپا است.