دریا نیوزبرای پاسداشت میلاد زهرای مرضیه (سلام الله علیها) : آقا جانم، مهدی زهرا (عج) سلام علیکم

دریا نیوز: در آستانه میلاد بانوی دو عالم، قره‌العین الرسول (ص)،سرور زنان بهشت مادر نازنین شما آقای دل‌هایمان هستیم ولی می‌بینید شرمسارانه سرمان زیر است.

، 08:32   /   کد خبر: 33068   /   تعداد بازدید: 141


به گزارش خبرگزاری فارس ازبندرعباس، سرمان زیر است که سلامت می‌دهیم آقای صدها قافله دل، سرمان زیر است با یک دنیا دلتنگی و آسمان آسمان قنوت برای آمدنتان.

آقا جان کاش زودتر می‌آمدی، شاید همین جمعه که مادرتان می‌آید، آقاجان کاسه صبرمان لبریز شود چه کنیم؟ چه کنیم که دارند یک به یک سکانس‌های سناریوی حذف حریم‌ها را بازی می‌کنند و دریغ از یک کات!

آقاجان به زهرایت ببخش ما را که جز کنار خیمه شما جایی برای درد دل پیدا نکردی، آخر رویمان نمی‌شود برویم در نیم‌سوخته کوچه بنی‌هاشم را دق‌الباب کنیم .

چند روز پیش بود که به خیال خودمان داشتیم با تمام خلوص‌مان سینه می‌زدیم و نوحه وامادرا سر می‌دادیم، چند روز پیش بود که تکیه‌ها زده بودند اهالی تهران برای غربت مادر شیعه.

حالا سرمان زیر است که باز نام مادر شما شده بهانه مراسم حیازدایی اهالی معلوم‌الحال برج میلاد تهران!
و اما صاحبان میزهای کوچک و بزرگ فرهنگی جمهوری اسلامی ایران!

 به رسم یاران انقلابی من هم به شما سلام نمی‌کنم چراکه سلام، این نام زیبای خداوند یعنی آرزوی سلامتی، این آرزو برای هرکس که سوار بر ارابه‌های قدرت درصدد حفظ منافع شخصی و حزبی خویش است جفای بزرگی است به ساحت مقدس ایران اسلامی ومردمی که خالصانه هنوز ایستاده‌اند.

میلاد سراسر نور فخر بانوان عالم، زهرای صدیقه (س) گشایش سرفصل دوباره‌ای است برای مطالبات برحق زن شیعه، مگر نمی‌بینید با سبک، مرام وهویت تاریخی زن مسلمان ایرانی چه ها که نمی‌کنند.

باور دارم که خواب نیستید ولی جا دارد یقین بیاورم که خود را به خواب زده‌اید، چند صباحی شکوه، پیگیری با جدیت ، گزارش‌دهی! جوابیه، حکمی و بعد هم همه چیز می‌رود توی پاورقی صحیفه فراموشی‌ها.

صاحبان میزهای فرهنگی خوب می‌دانند که در بازتولید زندگی غربی در متن زندگی ایرانی اسلامی چه جنگ نرمی دارد بی سروصدا رخ می‌دهد تا فضای ذهنی فرزندان‌مان، ویژه دختران ایران زمین را مصادره به مطلوب اربابان غرب و مقلدان غرب زده داخلیش کنند. 

در این جنگ شوم نرم کانون خانواده شده سیبل هدف‌گذاریشان، با محوریت حیازدایی ،چرا که ابرفکرهای غرب امروز نیازمند حیازدایی زن هستند تا از سویی چشم هوسباز مردان بیمار را به نوا برسانند واز طرفی نظام سرمایه‌داری سلطه را به مطلوب.

در این میان شعار آزادی زن می‌تواند فرمول خوبی برای اسارت نوین زن باشد تا بهانه‌گیری برای هویت انسانی‌اش را از یاد ببرد.

همان که این روزها شده شاه بیت تمامی دغدغه معاون و مشاور و وکلای زن مجلس شورای اسلامی 
چرا به ورزشگاه راهمان نمی‌دهید؟!
ای کاش جهت فریاد این به اصطلاح مدیران سلسله تدبیر به اندازه سر سوزنی به سوی "کانون خانواده " کج می‌شد. 

با تمام قوا آمده‌اند و دارند از زمین و آسمان کانون خانواده را نفی می‌کنند و فرهنگ غنی و پاک مادر بودن و مادرشدن را از دامان زنان ایرانی می‌ستانند و این‌ها هنوز سوزن‌شان روی تماشای بازی فوتبال و بسکتبال وکشتی مردان می‌زند.

ولی خطاب به پیروان تمام ایسم‌های آن طرف آب بالاخص تاراجیسم‌های حیا در کسوت سیاست و فرهنگ وهنر و....و آن‌هایی که به خیال خودشان مدال فتح‌الفتوح قله‌های تمدن جهالت! را به گردن آویخته‌اند و تمامی عطوفت و مهر مادرانه‌شان را یک روز نثار پوی مجازی و روز دیگر خرج سگ وگربه وارداتی کردند باید بگویم: این بار با سر بالا و با تمام افتخار ومباهات، کم نیستند زنان سرزمینم که هنوز دارند برای قراری که بسته بودیم با انسیه حورایی که مهر غصب فدک را تا آخر دنیا بر پیشانی تاریخ حک نموده آبرو می‌خرند.

هنوز داریم مادر محمدحسین‌هایی که به رسم مادری زهرای ظهر عاشورا فرزند به قربانگاه تقدیم می‌کنند، حتی اگر شما چند صباح بعدش به نظاره سکانس هتک حرمت نشسته باشی.

هنوز شهید می‌آید، هنوز آقا دعای‌مان می‌کند، هنوز صبح‌ها دعای عهدمان به راه است.