دریا نیوزدر دومین روز هفته منابع طبیعی نمایشگاه آموزشی و ترویجی در بندرعباس افتتاح شد

دریا نیوز: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرعباس از افتتاح نمایشگاه دست‌آوردهای این اداره با حضور مدیرکل، معاونین و جمعی از همکاران منابع طبیعی هرمزگان، خبر داد.

، 08:21   /   کد خبر: 33066   /   تعداد بازدید: 143


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان، امین ضیایی اظهار کرد: این نمایشگاه که به همت کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندرعباس در دومین روز از هفته منابع طبیعی با روز شمار "منابع طبیعی، رسانه، فرهنگ‌سازی و مسؤولیت اجتماعی" برگزار شد، شامل بخش‌های مختلفی از جمله معرفی گونه‌های مختلف گیاهی، ارائه و عرضه عرقیجات فرآوری شده گیاهی، عملکرد یک ساله اداره و یگان منابع طبیعی شهرستان مشتمل بر کتابچه و ماکت طرح مدیریت جامع حوزه آبخیز استان و ماکت منابع طبیعی بستر حیات می‌باشد.

وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به شعار هفته منابع طبیعی با عنوان "منابع طبیعی با مردم، برای مردم" با برپایی این گونه نمایشگاه‌ها بتوانیم قدم موثری در ترویج فرهنگ منابع طبیعی و شناساندن فعالیت‌های منابع طبیعی به جامعه ایفا نماییم.

ضیایی افزود: این نمایشگاه به مدت شش روز و تا پایان هفته منابع طبیعی و آبخیزداری (21اسفند) در محل این اداره دایر می‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند در ساعت اداری از ساعت 7 الی14 از نمایشگاه بازدید نمایند.

لازم به ذکر است بعد از افتتاحیه نمایشگاه یک اصله نهال در محوطه اداره منابع طبیعی شهرستان بندرعباس توسط مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری غرس گردید.