دریا نیوزدومین دوره مسابقات شطرنج سریع گرامیداشت هفته منابع طبیعی حمید طاهری‌زاده قهرمان مسابقات شطرنج سریع سیریک شد

دریا نیوز: دومین دوره مسابقات شطرنج سریع گرامیداشت هفته منابع طبیعی شهرستان سیریک با شرکت 45 نفر از شطرنج‌بازان برگزار و حمید طاهری ‌زاده قهرمان شد.

، 09:39   /   کد خبر: 33057   /   تعداد بازدید: 135


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، دومین دوره مسابقات شطرنج سریع گرامیداشت هفته منابع طبیعی شهرستان سیریک با شرکت 45 نفر از شطرنج‌بازان آن شهرستان که 14 نفر از آنان دارای ریتینگ‌بین المللی بودند در 7 دور به روش سوئیسی به سرداوری علی حاجی‌زاده روز دوشنبه 14 اسفند ماه در محل خانه شطرنج شهرستان سیریک برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات حمیدطاهری‌زاده با ریتینگ بین‌المللی یک هزار و 526با کسب 6 امتیاز با پوئن شکنی بالاتر به مقام قهرمانی رسید، محمد عیسی‌زاده با ریتینگ بین‌المللی یک هزار و 372 با کسب 6 امتیاز با پوئن شکنی کمتر به مقام دوم رسید، اصغر بیژنی با ریتینگ بین‌المللی یک هزارو  295 با کسب 6 امتیاز با پوئن شکنی کمتر به مقام سوم و حسام‌الدین سالمی‌زاده با کسب 5 امتیاز به مقام چهارم رسید.

مهند محمدحسینی با کسب 5 امتیاز بعنوان اولین امتیاز آورترین شرکت کننده زیر 14 سال، علی حیدری با کسب 4/5 امتیاز بعنوان دومین امتیازآورترین شرکت کننده زیر 14 سال، احمد محمودی با کسب  4 امتیاز بعنوان سومین امتیاز آورترین  شرکت کننده زیر 14 سال و مهدیه کشاورز با کسب 5 امتیاز بعنوان اولین امتیاز آورترین بانوی  شرکت کننده رسید.

گفتنی است، مراسم اختتامیه با حضور معاونت اداره منابع طبیعی، شهردار، رییس اداره ورزش و جوانان و رییس هیات شطرنج سیریک برگزار شد که به مقام‌آوران جوایز نقدی از طرف اداره منابع و طبیعی شهرستان سیریک اهدا شد.