دریا نیوزاستاندار هرمزگان در نشست با بانوان شاغل در استانداری هرمزگان: بسیاری از دستاوردهای ایران اسلامی نتیجه نقش‌آفرینی بانوان است

دریا نیوز: استاندار هرمزگان به نقش تاثیرگذار زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی اشاره کرد و گفت: بسیاری از دستاوردهای ایران اسلامی نتیجه نقش آفرینی بانوان فهیم این کشور در زمینه‌های مختلف است.

، 08:47   /   کد خبر: 33049   /   تعداد بازدید: 189


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست صمیمی با بانوان شاغل در استانداری هرمزگان که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن برگزار شد با تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، عنوان کرد: حضرت فاطمه (س) الگوی بزرگی برای بانوان عالم است و بسیاری از زنان در طول تاریخ توانسته‌اند با تاسی از سیره این بانوی بزرگوار، نقش برجسته و مهمی را ایفا کنند.

وی ادامه داد: بانوان ایران اسلامی در تمامی مقاطع با سختکوشی در کنار مردان بوده‌اند و توانسته‌اند فرزندان خوبی را تحویل جامعه دهند که نمونه آن را در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس با ایثار و شهادت فرزندان این مملکت شاهد بودیم.

استاندار هرمزگان به نقش تاثیرگذار زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی اشاره کرد و افزود: بسیاری از دستاوردهای ایران اسلامی نتیجه نقش آفرینی بانوان فهیم این کشور در زمینه‌های مختلف است و زنان به عنوان مادر نقش مهمی را در جامعه ایفا کرده‌اند و همه باید قدردان آنها باشیم.

همتی از بررسی و تلاش در جهت رفع مشکلات بانوان شاغل در ادارات و دستگاه‌های اجرایی خبر داد و بیان داشت: استانداری به عنوان دستگاه حاکمیتی، جایگاه مهمی در استان دارد و بانوان شاغل در آن نیز تلاش بسیاری در جهت اجرای وظایف خود انجام می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: فعال بودن بانوان شاغل استانداری در راستای توسعه سیاسی و اقتصادی استان هرمزگان موجب فعالیت بیشتر بانوان شاغل در سایر دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق اهداف دولت و نظام خواهد شد.

استاندار هرمزگان به اهمیت حوزه درمان بانوان اشاره کرد و اظهار داشت: بیشتر دغدغه‌ها و مشکلات بهداشت و درمان هرمزگان در سفر رئیس جمهوری به وی منتقل شد و با توجه به اعتبارات تخصیص یافته در این سفر، طرح بازسازی بیمارستان زنان و زایمان شریعتی بندرعباس بین 6تا 9 ماه آینده تکمیل و فعالیت این بیمارستان مجددا آغاز خواهد شد.