دریا نیوزفرماندار بندرعباس: عیدی کارکنان و کارگران در اسرع وقت پرداخت گردد

دریا نیوز: فرماندار بندرعباس تاکید کرد: عیدی کارکنان و کارگران در اسرع وقت پرداخت گردد.

، 08:27   /   کد خبر: 33046   /   تعداد بازدید: 134


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، جلسه کمیسیون کارگری شهرستان به ریاست احمد پویافر در محل سالن کنفرانس این فرمانداری تشکیل گردید.

وی در شروع جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت: یکی از هدف‌های مهم کمیسیون کارگری رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پیشگیری از ایجاد مشکل یا چالش‌های احتمالی است.

فرماندار بندرعباس در ادامه افزود: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط می‌تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

پویافر با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز تصریح کرد: لازم است کارکنان و کارگرانی که در ادارات، سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌ها مشغول بکار هستند حقوق و عیدی آنها در اسرع وقت پرداخت گردد تا نگرانی خرید شب عید را نداشته باشند و بتوانند در کنار خانواده خود سال جدید را  به خوبی  آغاز کنند.

فرماندار بندرعباس در پایان با تاکید بر پرداخت مطالبات کارگری بیان داشت: طبق گزارشات رسیده تعدادی از شرکت‌های زیر مجموعه ادارات و صنایع غرب حقوق معوقه دارند که باید در کوتاه‌ترین زمان مطالبات کارکنان و کارگران را پرداخت نمایند تا در روزهای پایانی سال جاری مشکلاتی در این خصوص نداشته باشیم.