دریا نیوزمديركل كميته امداد هرمزگان مطرح کرد: 120 پایگاه کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری را جمع‌آوری می‌کنند

دریا نیوز: امسال 120 پایگاه در مساجد و مراکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد، کمک‌های مردمی را در جشن نیکوکاری جمع‌آوری می‌کنند.

، 08:24   /   کد خبر: 33043   /   تعداد بازدید: 148


دریا نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد استان هرمزگان، نشست خبری مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با محوریت جشن نیکوکاری برگزار شد.

 علی الهیاری، به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد و آغاز جشن نیکوکاری در نشست با خبرنگاران گفت: درسال گذشته مردم دو میلیارد و پانصد میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به جشن نیکوکاری کمک کردند.

وی افزود: جشن نیکوکاری امسال با همت کمیته امداد هرمزگان و با مشارکت صدا و سیما و آموزش و پرورش برگزار می‌شود تا در آستانه سال نو از محل کمک‌های مردمی خدمات ارزشمندی به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد ارائه شود.

مدیر کل کمیته امداد هرمزگان اظهار کرد: جشن نیکوکاری با هدف دغدغه‌مند کردن مردم و احساس مسؤولیت آحاد جامعه نسبت به نیازمندان است که به هم نوع خود کمک بیشتری کنند.

الهیاری گفت: امسال به روش‌های مختلف در حال جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستیم که مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق سامانه تلفن گویای 3288  به حساب نیازمندان واریز کنند.

وی اضافه کرد: مراسم آغازین جشن نیکوکاری روز چهارشنبه در مدرسه شاهد بندرعباس روبروی استانداری برگزار می‌شود و زنگ نیکوکاری با حضور مسؤولان به صدا در می‌آید و روز پنجشنبه نیز در سطح شهرهای استان هرمزگان و روز جمعه در میعادگاه‌های نماز جمله اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب جشن نیکوکاری می‌شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه در شاخص مشارکت‌های مردم از بقیه استان‌ها عقب هستیم، گفت: استان هرمزگان می‌تواند در بحث مشارکت‌های مردمی با وجود بنگاه‌های اقتصادی از بسیاری از استان‌ها بالاتر باشد.