دریا نیوزفردا ساحل‌نشینان خلیج‌فارس حماسه می‌آفرینند

دریا نیوز: فردا 22بهمن روز حماسه‌آفرینی هرمزگانی‌های غیور همگام با ملت ایران در راهپیمایی 22بهمن ماه 1396می‌باشد.

، 11:37   /   کد خبر: 33022   /   تعداد بازدید: 323


دریا نیوز:  فردا ساحل‌نشینان خلیج همیشه فارس می‌آیند تا به دنیا بگویند این حافظان تنگه هرمز و خلیج‌فارس همواره حافظ نظام  و کشورشان هستند. 

فردا غیور مردان و شیرزنان هرمزگانی دوشادوش سایر مناطق کشور در راهپیمایی وحدت آفرین 22بهمن حضور خواهند یافت تا به دنیا بگویند آنها همواره مطیع رهبرشان هستند و مدافع ایران اسلامی هستند و اجازه نمی‌دهند بیگانگان در امورات کشورشان دخالت کنند و خودشان برای سرنوشت‌شان تصمیم می‌گیرند.

فردا روز حماسه‌آفرینی ایرانی هاست که این حماسه‌آفرینی‌ها حاوی پیام‌هایی به دنیا است و مسؤولان داخلی است. مردم فردا می‌آیند تا به دنیا بگوید ایرانی برای ایران تصمیم می‌گیرد و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در آستانه چهلمین بهار انقلاب برگزار می‌کنند و شادی می‌کنند در این روز و در آستانه سالگرد پیروزی  شکوهمند انقلاب اسلامی اجازه نمی‌دهند که هیچ بیگانه‌ای  برایشان تصمیم بگیرد، اما برای مسؤولان داخلی هم پیام دارند که ما همواره حامی نظام و کشورمان هستیم و مطیع ولایت فقیه و رهبری هستیم و خواهیم ماند و از آن طرف انتظار دارند که دولت مشکلات‌شان را در بخش‌های مختلف برطرف کند، هرچند خدمات چهار دهه نظام هم قابل کتمان و انکار نیست.

خدمات ارائه شده باعث گردیده است وضعیت فعلی برخی از روستاهای کشور از شهرهای قبل از انقلاب بهتر شود.

هر چند در استان هرمزگان هم خدمات قابل تقدیری در این سال‌ها انجام شده است و هنوز کاستی‌هایی وجود دارد که امید است با عزم دولتمردان این مشکلات هم برطرف شود، اما با تمام این اوصاف در روستاها هم خدمات‌رسانی بیشتری انجام شده است و دستگاه‌های حمایتی هم از اقشار محروم جامعه حمایت می‌کنند و برای‌شان مسکن می‌سازند و مستمری و خدمات درمانی ارائه می‌دهند و بسیاری از محرومان جامعه با حمایت‌های دولت در ادوار مختلف توانمند شده‌اند و توانسته‌اند زندگی مناسب‌تری را هم داشته باشند. 

در این سال‌ها، آب و برق و تلفن به دورترین مناطق رسید و بسیاری از جاده‌ها آسفالت شدند و قابل مقایسه با گذشته نیست. 

برای حفظ و پاسداری از نظام و کشور شهدای زیادی دادیم و در دوران هشت ساله دفاع مقدس هم رزمندگان‌مان جانفشانی کردند و شهید و اسیر و جانباز دادیم که بایستی همواره پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های این عزیزان باشیم و خانواده‌هایشان را هم تکریم کنیم و در یک کلام فردا همه با هم در راهپیمایی 22بهمن شرکت می‌کنیم تا بگوییم قدردان نظام هستیم و اجازه تعدی به هیچ بیگانه‌ای را به کشورمان نخواهیم داد.