دریا نیوزاستاندار دستور داد،فرماندار حضور یافت

دریا نیوز: پس از انتشار گزارشی در روزنامه "دریا" در هفته گذشته از زندگی یک خانواده در محله "نخل پیرمرد" بندرعباس که خانه شان از سال گذشته پر از "ساس " شده است و آنها به سختی زندگی را می گذرانند

، 08:49   /   کد خبر: 32944   /   تعداد بازدید: 323


دریا نیوز: پس از انتشار گزارشی در روزنامه "دریا" در هفته گذشته از زندگی یک خانواده در محله "نخل پیرمرد" بندرعباس که خانه شان از سال گذشته پر از "ساس " شده است و آنها به سختی زندگی را می گذرانند ، که این گزارش بازتاب های زیادی را داشت و شنیده ها حاکی است که نمایندگانی از کمیته امدادکشور قرار است برای بررسی این موضوع به استان بیایند  و ؛ استاندار هرمزگان نیز دستور رسیدگی به این موضوع را داد و فرماندار بندرعباس روز گذشته  در معیت روسای بهزیستی و کمیته امداد این شهرستان به این محله آمدند و موضوع این خانواده را مورد بررسی قرار دادند.

در این بازدید فرماندار بندرعباس گفت:موضوع را بررسی کردیم و موضوع جابجایی این خانواده و بازسازی خانه را در دستور کار قرار داده ایم .

"احمد پویافر" باقدردانی از روزنامه "دریا"  بدلیل انعکاس مشکلات این خانواده و پیگیری برای رفع مشکلاتش گفت:به این خانواده اطمینان می دهم که مشکلات شان را رفع می کنیم.

وی در خصوص رفع مشکلات این محله و خانواده هایی که مشکلاتی هم دارند، وعده داد کمیته ای را متشکل از کمیته امداد و بهزیستی  تشکیل داده و موضوعات مرتبط با این محله و ساکنانش بطور مداوم مورد بررسی قرار گیرد و برای رفع آنها اقدام شود.

گفتنی است این خانواده تحت پوشش کمیته امداد می باشد و از سال گذشته هم بدلیل اینکه خانه شان پر از ساس

می شود و پیگیری های شان برای رفع این مشکل از طریق سازمان های مختلف بی نتیجه ماند.

پدر خانواده که سال های پیش فوت نموده و مادر و فرزندان و نوه هایش مجبورند در شرایط بسیاری در این خانه کوچک و نامساعد  زندگی می کنند و در بارندگی ها خانه شان دچار آبگرفتگی می شود و سقف چوبی شان دچار پوسیدگی شده و محل زندگی پر از  ساس شده است بچه های کوچک هم از این وضعیت بسیار  گلایه مند هستند  و خواستار رفع مشکلات شان شدند

همچنین این خانواده یک پسر جوان دارند که بیمار است و نیاز به حمایت دارند.