دریا نیوزبمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش انجام شد : همایش پیاده روی کارکنان امور مالیاتی هرمزگان

دریا نیوز: اهمیت ورزش کردن برهیچکس پوشیده نیست ،اما بدلیل مشغله کاری و کمبود وقت و... همواره از ورزش کردن غفلت می کنیم و همین موضوع هم باعث بروز بسیاری از بیماری ها شده است .

، 08:35   /   کد خبر: 32866   /   تعداد بازدید: 351


دریا نیوز: اهمیت ورزش کردن برهیچکس پوشیده نیست ،اما بدلیل مشغله کاری و کمبود وقت و... همواره از ورزش کردن غفلت می کنیم و همین موضوع هم باعث بروز بسیاری از بیماری ها شده است .کارمندان هم بواسطه پشت میزنشینی و عدم تحرک به انواع بیماری ها مبتلا می شوند که نیاز است برای سلامتی این قشر هم برنامه ریزی کرد.

مدیرکل امورمالیاتی هرمزگان در کمتراز یک سال که از انتصابش می گذرد ،همواره ویژه برنامه هایی را در بخش های مختلف اجرا کرده است که به مناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی هم همایش پیاده روی رابرای کارمندانش در پارک شهید" دباغیان " بندرعباس برگزار کرد.در این گزارش باماهمراه باشید.

 

بمناسبت هفته "تربیت بدنی و ورزش" همایش پیاده روی ویژه کارکنان اداره کل امور مالیاتی هرمزگان برگزارشد.

به گزارش خبرنگار روزنامه منطقه جنوب کشور "دریا" ،این همایش پیاده روی که بااستقبال کارکنان و خانواده های اداره کل امورمالیاتی هرمزگان برگزار شد ،خانواده ها ورزش کردند.

مدیرکل امورمالیاتی هرمزگان باقدردانی از همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در برگزاری این همایش، هدف از برگزاری همایش پیاده روی را نشاط وشادابی وارتقای سطح سلامت جامعه عنوان کرد و این امر را رسالت کل ادارات خواند.

"شاکر رضا مریدی" گفت:همایش پیاده روی خانواده در راستای توسعه ورزش همگانی وایجاد نشاط عمومی است.

مریدی گفت:این همایش نمونه ای از یک کار همگانی در ورزش است وامیدواریم بتوانیم اینگونه برنامه ها رابرای افزایش تندرستی و سلامت کارکنان امور مالیاتی و خانواده هایشان رابصورت مستمر ومداوم انجام دهیم.

مریدی افزود:هدف از این همایش پیاده روی ، قراردادن نشاط در سبد خانواده کارکنان امور مالیاتی است؛ زیرا ورزش باعث نشاط جامعه و خانواده می شود واز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند.

مدیرکل امورمالیاتی هرمزگان گفت: ورزش در سلامتی انسان نقش بسزایی دارد و اثرات مفید فعالیت های ورزش در پیشگیری،درمان و کنترل بسیاری از بیماری ها به ویژه نارسایی های قلبی وعروقی وتنفسی کاملا مشهود واثبات شده است.

وی افزود:ورزش کردن باعث می شود تافرد در مواجهه باشرایط نامساعد ،توازن لازم را بین شرایط جسمی و روحی حفظ کند و از آسیب کمتری برخوردار شود.

وی تصریح کرد:باافزایش شور ونشاط در جامعه ،زمینه بروز آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.

مریدی هدف از برگزاری این همایش را نشاط و سلامت در بین کارکنان و تشویق کارکنان و خانواده هایشان به تحرک و تحرک و ورزش کردن بیان کرد و افزود: رسالت مهمی در بخش اقتصادی کشور برعهده کارکنان تلاشگر وخدوم کارکنان امور مالیاتی هرمزگان  است وسلامت آنان و خانواده هایشان اهمیت زیادی برای اینجانب دارد.

وی از کارکنان اداره کل امورمالیاتی به عنوان "سربازان گمنام اقتصادی" نام برد که بایستی سالم وچابک باشند تابتوانند خدمات بهتری ارایه دهند.

گفتنی است در این مراسم در بین کارکنانی که در این همایش شرکت کرده بودند قرعه کشی شد وبه هشت نفر دوچرخه و دههانفر دیگر کارت هدیه ،لباس و لوازم ورزشی اهدا شد.

علی زارعی/دریا