دریا نیوزوزیر اطلاعات:سانحه اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی تا حصول نتیجه پیگیری می شود

دریانیوز:وزیر اطلاعات گفت: مسئولان هرمزگان موضوع سانحه اتوبوس دانش آموزان استان را تا حصول نتیجه پیگیری می کنند و اگر قصوری شده باشد تدبیر لازم انجام خواهد شد.

، 09:58   /   کد خبر: 32762   /   تعداد بازدید: 311


دریانیوز:وزیر اطلاعات گفت: مسئولان هرمزگان موضوع سانحه اتوبوس دانش آموزان استان را تا حصول نتیجه پیگیری می کنند و اگر قصوری شده باشد تدبیر لازم انجام خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در چهاردهمین سالگرد ارتحال مرحوم حجت الاسلام عباس عباسی در مسجد جامع میناب اظهار داشت: باید به گونه ای عمل، تدبیر و چاره اندیشی کنیم که جلوی این گونه حوادث تلخ و دردآور گرفته شده و سرمایه های ارزشمند، نخبگان و تیزهوشان که می توانند برای کشور منشاء خیر و برکت باشند حفظ شوند. وی ادامه داد: این نخبگان می توانند در عرصه های مختلف شکوفا شده، پیش رفته و بارقه امید آینده کشور باشند. وی اضافه کرد: سلام و تسلیت ریاست جمهوری را در این سفر به خانواده دانش آموزان جان باخته مینابی ابلاغ کردم. حادثه واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش آموز عضو تشکیلات فرزانگان استان هرمزگان ساعت سه و 59 دقیقه بامداد جمعه گذشته در شهرستان داراب روی داد و در این حادثه هفت دانش آموز، سرپرست آنها و همچنین کمک راننده اتوبوس جان باختند و 34 نفر دیگر هم مصدوم شدند. وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: منصب ها ، وزارت، استانداری و سایر مسئولیت ها اگر وسیله و ابزاری برای خدمت و گره گشایی از گره های مردم باشد ارزشمند است. وی افزود: مرحوم عباسی هرچه در توان داشت برای خدمت به مردم انجام داد و ذره ای در انجام کار کوتاهی و مضایقه نکرد. علوی اظهار داشت: مردم میناب این سیره دینی را در زندگی مرحوم عباسی دیده اند و این چنین برای آن بزرگوار بزرگداشت می گیرند. وزیر اطلاعات هم چنین میناب را لنگرگاه مکتب اهل بیت و تشیع در جنوب کشور دانست. مرحوم حجت الاسلام عباس عباسی نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در دوره اول و نماینده مردم بندرعباس، قشم و حاجی آباد در دوره های سوم، چهارم و پنجم در مجلس شورای اسلامی و ارشد نمایندگی ولی فقیه در سپاه هرمزگان در سال های 79تا 81 بوده است. وی شهریور سال 81 درگذشت و در میناب به خاک سپرده شد.