دریا نیوزبیانیه سازمان بسیج اساتید هرمزگان

دریانیوز:ملت ایران دارد حرکت می‌کند و پیش می‌رود؛ این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، این‌ها هم در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت. این را همه بدانند؛ این‌ها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده‌ی ملت و مسئولین کشور اثری بگذارند. \"مقام معظم رهبري

، 08:53   /   کد خبر: 32522   /   تعداد بازدید: 287


بیانیه سازمان بسیج اساتید هرمزگان

\r\n

يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُا نُورَ اللهِ بِأَفْوٰهِهِمْ وَ اللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكَٰفِرُونَ. ( صف؛ ٨)

\r\n

دریانیوز:ملت ایران دارد حرکت می‌کند و پیش می‌رود؛ این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، این‌ها هم در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت. این را همه بدانند؛ این‌ها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده‌ی ملت و مسئولین کشور اثری بگذارند. \"مقام معظم رهبري \"

\r\n

 بسم الله الرحمن الرحيم

\r\n

در خصوص حادثه كور تروريستي روز چهارشنبه می توان گفت که این حادثه از نو اهمیت امنیت را به ما چشانید، این حادثه نشان داد که دشمن همیشه دشمن است و حجم سیاست های مسالمت جویانه اثری در کاهش اراده دشمنی او ندارد. به وضوح می توان دریافت که طی این سالها اگر برآورد دشمن حاکی از توان غلبه بر انقلاب اسلامی می بود، حتماً لحظه ای درنگ نمی کردند اما محاسبات میدانی آنها چیز دیگری بود. خبرهای پنهان و آشکار حاکی از برنامه ریزی گسترده تکفیری ها، این مزدوران استکبار، برای ترک برداشتن امنیت جمهوری اسلامی بوده است اما به فضل الهی و به برکت مجاهدت های خاموش نهادهای امنیتی انقلاب نتوانسته بودند نیت شوم خود را عملیاتی کنند.

\r\n

اینچنین بود که ما بعد از هلاکت سرکرده گروهک جند الشیطان خاطره تلخ اینچنینی را تجربه نکرده بودیم.

\r\n

این حوادث نشان داد که موضع گیری مسئولین ارشد نظام تا چه حدی مهم و اثرگذار است و تا چه حدی لازم است دقت کنند که منافع ملی، اقتدار و تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی را فدای منافع زودگذر گروهی ننمایند.

\r\n

 و اما آنچه شاید از همه اينها مهمتر باشد روشن شدن اهميت و ضرورت حضور جوانان ما براي مقابله با اين تروريست ها در مراكز اصلي درگيري و در خارج از مرز ميهنمان است كه اگر نبود اين حضور ممكن بود ما هر روز درگير همچنين اتفاقاتی در كشورمان بوديم. اين واقعيتي است كه همه ملت شريف ايران و مظلومان عالم بايد توجه كنند كه امنيت و آرامش هزينه هاي سنگيني دارد و عده اي براي امنيت و آرامش اين ملت عزيز جان خود را كف دست گرفته اند و در خارج از مرزها با تروريست ها مقابله ميكنند.

\r\n

ما اساتید بسیجی دانشگاه های استان بر این باوریم که اين حركت نابخرادانه اتحاد، اراده و انسجام بيشتري جهت مبارزه با تروريست ها در خارج از جغرافياي ايران اسلامي را در بين آحاد مردم و مسئولين جمهوري اسلامي ايران رقم زد، بنابراين هم تروريست ها و هم حاميان آنها (آمريكا ،رژیم صهیونیستی و عربستان سعودي) منتظر جواب محكم و كوبنده شير مردان ايران زمين باشند زيرا قطعاً انتقام خونهای به ناحق ريخته شهداي عزيزمان را خواهيم گرفت آنهم انتقامي سخت...

\r\n

سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان