دریا نیوزتشریح جزئیات حادثه تیراندازی در مجلس از زبان نماینده مردم در مجلس

نماینده مردم بندرعباس،بندرخمیر،حاجی آباد،قشم،ابوموسی در مجلس شورای اسلامی به تشریح جزئیات حادثه تیراندازی امروز در صحن علنی مجلس پرداخت

، 12:54   /   کد خبر: 32516   /   تعداد بازدید: 389


نماینده مردم بندرعباس،بندرخمیر،حاجی آباد،قشم،ابوموسی در مجلس شورای اسلامی به تشریح جزئیات حادثه تیراندازی امروز در صحن علنی مجلس پرداخت.
احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اظهار کرد: صبح امروز درحالی‌که نمایندگان در صحن علنی مجلس در حال برگزار جلسه بودند ناگهان خبر رسید که چند فرد مصلح وارد ساختمان نمایندگان مجلس شده و اقدام به تیراندازی کردند که با حضور نیروهای امنیتی تمامی تمهیدات لازم در نظر گرفته شد و نمایندگان به اتاق‌ها بازگشتند.
وی با بیان اینکه پس از برقراری امنیت، کار مجلس با روال عادی در حال پیش رفتن است، افزود: هم‌اینک کلیه نمایندگان در صحن علنی حضور داشته، در سلامتی کامل به سر می‌برند و هیچ اتفاقی برای هیچ‌یک از نمایندگان رخ نداده است.
مرادی همچنین از صحت و سلامت نمایندگان هرمزگان در مجلس خبر داد و ضمن محکوم کردن این حادثه تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جلسه فوق‌العاده‌ای برای بررسی ابعاد حادثه تیراندازی مجلس برگزار خواهد کرد.
این نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حوادث رخ داده، نطقی که قرار بود در دستور کار قرار داده و به طرح سؤال از وزیر اقتصاد در خصوص آلومینیوم المهدی بپردازم لغو و به هفته آینده موکول شد.