دریا نیوز11 خرداد ماه برگزار میشود/نشست فوق العاده هیئت عالی نظارت هرمزگان بر انتخابات شوراها

دریانیوز: نشست فوق‌العاده هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان هرمزگان پنجشنبه(11 خرداد) در بندرعباس برگزار می‌شود

، 15:08   /   کد خبر: 32500   /   تعداد بازدید: 340


دریانیوز: نشست فوق‌العاده هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان هرمزگان پنجشنبه(11 خرداد) در بندرعباس برگزار می‌شود.
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، با اعلام این خبر افزود: نشست فوق‌العاده هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان هرمزگان پنجشنبه(11 خرداد) به‌منظور بررسی بازشماری صندوق‌های انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس با حضور تمامی اعضا برگزار می‌شود.
احمد مرادی با بیان اینکه پس از اعلام تأییدیه نهایی انتخابات شورای شهر بندرعباس، داوطلبین 48 ساعت فرصت اعتراض به هیئت عالی نظارت استان را دارند، اظهار کرد: پس از دریافت اعتراض‌ها هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان فرصت دوهفته‌ای برای بررسی اعتراض‌ها و رسیدگی به آن‌ها را دارد.
وی با تأکید بر بازشماری 26 صندوق رأی‌گیری در انتخابات شورای شهر بندرعباس، تصریح کرد: با هرگونه تخلفی برخورد خواهد شد و این اطمینان را می‌دهم که کوچک‌ترین تخلفی از دید اعضای هیئت عالی نظارت استان دور نخواهد ماند.