دریا نیوزنمایندگان مردم درمجلس تاکید کردند: بازشماری صندوق های رای انتخابات شورای شهربندرعباس

دریانیوز: مجمع نمایندگان شهرستان بندرعباس در مجلس شورای اسلامی بر بازشماری صندوق‌های انتخابات شورای شهر بندرعباس تأکید کرد

، 13:32   /   کد خبر: 32496   /   تعداد بازدید: 338


دریانیوز: مجمع نمایندگان شهرستان بندرعباس در مجلس شورای اسلامی بر بازشماری صندوق‌های انتخابات شورای شهر بندرعباس تأکید کرد.
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: پس از برگزاری جلسه نامزدهای معترض به انتخابات شورای شهر بندرعباس و شنیدن گلایه‌های آنان، روند بررسی برگزاری انتخابات نیز در دستور کار قرار گرفت.
احمد مرادی با بیان اینکه این موضوع در جلسه مجمع نمایندگان شهرستان بندرعباس مطرح شد، اضافه کرد: در این جلسه که با حضور محمد آشوری، حسین هاشمی تختی و بنده برگزار شد همگی بر بازشماری صندوق‌های شعب اخذ رأی انتخابات شورای شهر بندرعباس تأکید کرده و بر انجام مراحل قانونی متفق النظر هستیم.
وی خاطرنشان کرد: باید طبق قانون و ضوابط صندوق‌ها بازشماری و اگر تخلفی صورت گرفته با آن موضوع برخورد شود تا بتوانیم انتخابات شورای شهر بندرعباس را از هر شک و شبهه‌ای دور کنیم تا بتوانیم عدالت اسلامی را انجام داده باشیم.
این نماینده مجلس با اشاره به بازشماری 26 صندوق در موعد قانونی، در پایان به نامزدهای معترض این وعده را داد که در مسیر قانون به خواسته‌های قانونی آنان توجه و سرلوحه بررسی‌ها خواهد شد.