دریا نیوزاولین همایش مجمع عالی بسیج رسانه هرمزگان برگزار شد

دریانیوز: مرتضی پیروی منش در اولین همایش مجمع عالی بسیج رسانه استان هرمزگان با تأکید بر اهمیت موضوع شعار سال گفت: رسانه‌ها با توجه به جایگاه خطیرشان در گفتمان‌سازی و فعال‌کردن تمامی بخش‌ها، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند

، 13:25   /   کد خبر: 32491   /   تعداد بازدید: 301


دریانیوز: مرتضی پیروی منش در اولین همایش مجمع عالی بسیج رسانه استان هرمزگان با تأکید بر اهمیت موضوع شعار سال گفت: رسانه‌ها با توجه به جایگاه خطیرشان در گفتمان‌سازی و فعال‌کردن تمامی بخش‌ها، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

به گزارش بسیج رسانه از هرمزگان، مرتضی پیروی منش در اولین همایش مجمع عالی بسیج رسانه استان هرمزگان با تأکید بر اهمیت موضوع شعار سال گفت: رسانه‌ها با توجه به جایگاه خطیرشان در گفتمان‌سازی و فعال‌کردن تمامی بخش‌ها، نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

پیروی منش افزود: قبل از فرهنگ‌سازی باید گفتمان‌سازی داشته باشیم که اگر گفتمان‌سازی فضای غالب جامعه شود تبدیل به فرهنگ می‌شود.

وی با بیان اینکه در تبیین شعار سال باید به تبیین هندسه اقتصاد در سال اقتصاد مقاومتی از منظر رهبر معظم انقلاب به پردازیم، افزود: نام‌گذاری سال‌های اخیر با عناوین اقتصاد مقاومتی ما را به سوی هندسه فکری و اجرایی رهنمود می‌کند که در این راستا نیازمند برقراری ارتباط بین آنها برای رسیدن به نقطه مطلوب هستیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه هرمزگان از رسانه‌ها بعنوان بهترین جایگاه برای گفتمان‌سازی شعار سال نام برد و گفت: تعداد مدیر انقلابی کار آمد در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی آنچنان نیست و لذا لازم است به مدیران توصیه شود که با روحیه انقلابی و جهادی در تحقق نام گذاری سال تلاش کنند.

پیروی منش تصریح کرد: هر قدر در استفاده از منابع ملی و سرمایه‌های عظیم معدنی نقش داشته باشیم ولی در راستای افراد نالایق و ناشایست باشد راه به جایی نخواهیم برد.

مسئول بسیج رسانه هرمزگان فروش محصولات داخلی با برند خارجی را یکی دیگر از آسیب‌های تولید و به مثابه «یک عیب بزرگ ملی» عنوان کرد و ادامه داد: رسانه‌ها در این حوزه اهتمام ویژه داشته باشند و مردم را به جنس داخلی ترغیب کنند.

وی گفت: فعالان رسانه با تولید محتوای کارشناسی قوی در پیشبرد اهداف نظام اسلامی تلاش کنند؛ نباید از کوچکترین رسانه غفلت کنیم. دشمنان خارجی و داخلی درصدد مهندسی رسانه‌ای برای انقلاب هستند و باید با تمرکز، حفظ وحدت و ایجاد هم‌افزایی در راستای تحقق شعار سال اقدام کرد.

پیروی منش دراین همایش نخبه رسانه و مطبوعات استان هرمزگان آقای ایوب دبیری نژاد را بعنوان ریئس مجمع عالی بسیج رسانه معرفی کردند و اعضای شورای مجمع عالی بسیج رسانه را نیز انتخاب نمودند.

پیروی منش درخاتمه بر اجرای دقیق برنامه‌های ابلاغی با محوریت مساجد برتر هر شهرستان تأکید کرد.