دریا نیوزاحمد مرادی رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای هرمزگان: به شایعات فضای مجازی اهمیت نمی دهیم

دریانیوز: رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان گفت:از تمامی نامزدهای معترض و شهروندان خواهشمندم تنها از طریق رسانه های رسمی اخبار را دنبال و به شایعات موجود در فضای مجازی توجه نکنند

، 14:04   /   کد خبر: 32486   /   تعداد بازدید: 325


دریانیوز: رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان گفت:از تمامی نامزدهای معترض و شهروندان خواهشمندم تنها از طریق رسانه های رسمی اخبار را دنبال و به شایعات موجود در فضای مجازی توجه نکنند.

\r\n

احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، پیرامون نشست این هیئت و مطرح شدن برخی شایعات در فضای مجازی، افزود:نشست خوبی با حضور اعضای هیئت عالی و شهرستان نظارت بر انتخابات شوراها برگزار شد که خروجی آن پس از تصمیم گیری نهایی و بررسی دقیق تمامی ابعاد اطلاع رسانی می شود.

\r\n

وی با بیان اینکه اعضای هیئت نظارت به تمامی وعده های خود در جلسه با نامزدهای معترض پایبند هستند، خاطرنشان کرد: شایعات مطرح شده در فضای مجازی به هیچ وجه صحت نداشته و همگی بر احقاق حق نامزدهای معترض تاکید دارند.

\r\n

مرادی اضافه کرد: شایعات پخش شده در فضای مجازی به هر دلیلی که پخش شده است هیچ خللی در روند کاری هیئت عالی نظارت ندارد و به طور حتم همگی براساس قانون عمل خواهیم کرد.

\r\n

وی در پایان گفت: بزودی خروجی جلسه و تصمیمات نهایی هیئت نظارت در خصوص برخورد با تخلفات و چگونگی روند بررسی انتخابات شوراها نیز اطلاع رسانی می شود.

\r\n

همچنین حسین هاشمی تختی دیگر عضو هیئت عالی نظارت این شایعه را تکذیب کرد.

\r\n

به گزارش ایسنا، ساعتی پیش در جریان برگزاذی جلسه هیئت عالی نظارت، شایعاتی مبنی بر تصمیم هیئت نظارت مبنی بر بازشماری 12 صندوق انتخابات شهر بندرعباس در فضای مجازی منتشر شد در حالی که صبح امروز از شمارش 26 صندوق سخن گفته شده بود و در این پیام از مخالفت دو نماینده مجلس با تصمیم شمارش 26 صندوق خبر داده شده بود که مرادی این موضوع را تکذیب کرد.

\r\n