دریا نیوزبمناسبت دهه مبارک فجر :آلومینیوم المهدی مسابقات ورزشی بین کارگاهی برگزار نمود

، 11:14   /   کد خبر: 32134   /   تعداد بازدید: 3812


آلومینیوم المهدی در راستای پاس داشت دهه مبارک فجر وحفظ سلامتی و نشاط کارکنان خوداقدام به برگزاری مسابقات بین کارگاهی در رشته های مختلف نمود.

\r\n

به گزارش خبرنگار ما ،دراین دوره از مسابقات 250نفر از کارکنان این مجتمع در رشته های ورزشی به شرح زیر به رقابت می پردازند کهدر پایان هر مسابقه جوایزی به نفرات برتر در هر رشته اهدا خواهد شد.

\r\n

در بخش بانوان :مسابقات آمادگی جسمانی و شطرنج ، در بخش آقایان : مسابقات آمادگی جسمانی ، شطرنج ،والیبال و فوتسال می باشد .

\r\n

 این گزارش می افزاید:با درنظر گرفتن امکانات ورزشی موجود در فضای مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزآل بخشی از مسابقات در داخل شرکت و برخی از رشته ها در سالن های ورزشی سطح شهر بندرعباس وبه مدیریت بهزاد نامورجا برگزار می شود.

\r\n

شایان ذکر است : مهندس نصوری مدیرعامل شرکت الومینیوم المهدی که خود از ورزشکاران و ورزش دوستان میباشد موافقت خودرا مبنی برحضور تیم فوتسال المهدی جهت شرکت در مسابقات جام فجر اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی اعلام نموده است .

\r\n

همچنین با هماهنگی های صورت گرفته با اداره کار ورفاه اجتماعی استان هرمزگان، مقرر شده است در چند رشته ورزشی دیگر نیز مسابقات کارگری به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شود.