دریا نیوز"کریمی" سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای هرمزگان شد

"سیده اسماء کریمی" به عنوان سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان از سوی سازگارنژاد معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای منصوب شد.

، 15:09   /   کد خبر: 32078   /   تعداد بازدید: 4119


 

 "سیده اسماء کریمی" به عنوان سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان از سوی سازگارنژاد معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ، در مراسمی قائم مقام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، سیده اسماء کریمی را به عنوان سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان معرفی کرد و گفت : وی از نیروهای فعال، کارآمد ،جوان و متعهد و همچنین آشنا و وارد  به  رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد.

رحمت اله رحمتی قایم مقام رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ،از تلاش و خدمات ارزنده سیروس سلطانی نژاد در طول یکسال و اندی سرپرستی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان قدردانی کرد و گفت : وی از نیروهای توانمند و کارآمد و متعهد سازمان محسوب می شود و در نظر داریم در پست دیگر از خدمات ایشان بهره بگیریم.

 

گفتنی است در حکم وی آمده است :.... نظر به مراتب تعهد ، تخصص و تجارب ارزشمند سرکارعالی ، به موجب این حکم با حفظ پست سازمانی به سمت "سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان " منصوب می شوید. تا از طریق تعامل ، همدلی و بهره مندی از توانمندی های نیروی ان اداره کل و مراکز تابعه و همچنین ارتباط موثر با معاونین سازمان ، مدیران ستادی و استانی ،مسئولان دولتی و بخشهای عمومی و خصوصی در راستای دستیابی به رسالت ، ماموریت ها و اهداف سازمان با اولویت قرار دادن محورهای کاری زیر اقدام نمایید.

-       ارتقای نقش آفرینی آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان زیربنای توسعه پایدار و کاهش نرخ بیکاری و لحاظ کردن شرایط حساس و ویژه بازار کار و وضعیت اشتغال کشور در تدوین برنامه های عملیاتی استان .

-       تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی استان به صورت سالانه بر اساس سیاست های ابلاغی از سوی ستاد سازمان و اسناد بالادستی استان با رویکرد آمایش سرزمین.

-       تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی در راستای بسیج ظرفیت ها و توسعه مشارکت ذینفعان به ویژه فراهم سازی بستر مناسب جهت گسترش حضور بخش غیر دولتی و تعاونی .

-       تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی به منظور استاندارد سازی و به روز آوری کارگاه ها و افزایش بهره وری مراکز دولتی با استفاده از مشارکت مربیان و کارشناسان ارجمند.

-       تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی به منظور اشاعه و نهادینه سازی فرهنگ مهارت آموزی ، کار و کارآفرینی مبتنی بر استعداد ، ذوق ، دانش ،مهارت ،فناوری ، تخصص و توانایی با رویکرد ارزشهای اسلامی و اخلاق حرفه ای.

-       تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی به منظور ساماندهی و توانمند سازی نیروی انسانی دولتی و خصوصی مرتبط با سازمان با تاکید بر اخلاق حرفه ای و توسعه شایسته سالاری.

-       تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی ،تعامل با تشکل ها و انجمن های صنفی حوزه مهارت آموزی و اشتغال.و...

بنا بر این گزارش ، توسط قائم مقام سازمان و در حضور مدیر کل منایع انسانی سازمان و مسئولان و کارشناسان این اداره کل ، سلطانی نژاد سرپرست سابق تودیع و اسماء کریمی بعنوان سرپرست جدید معارفه شدند.

گفتنی است ، سیده اسماء کریمی بعنوان مربی در استان خوزستان و از سال 88 بعنوان مربی و رییس مرکز آموزش فناوری و اطلاعات بندرعباس جمعاً 9 سال سابقه خدمت دارد.سیروس سلطانی نژاد نیز در پستهای مربی ، رییس مراکزمیناب و حاجی آباد ، کارشناس اشتغال ، رییس اداره آموزشگاههای آزاد ،معاون اداری و پشتیبانی و سرپرستی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان بطور جمع تا کنون 14 سال سابقه خدمتی دارد .