دریا نیوزآیت‌الله هاشمی رفسنجانی وزنه‌ای تأثیرگذار در نظام بود

دریانیوز: نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به حضور مقام معظم رهبری، خانواده ایشان و مردم ایران تسلیت گفت.

، 13:57   /   کد خبر: 32041   /   تعداد بازدید: 229


مرادی نماینده مردم در مجلس

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وزنه‌ای تأثیرگذار در نظام بود

دریانیوز: نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به حضور مقام معظم رهبری، خانواده ایشان و مردم ایران تسلیت گفت.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به حضور مقام معظم رهبری، خانواده ایشان و مردم ایران، اظهار کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی معروف به یار دیرینه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بودند و در سخت‌ترین شرایط، چه در زمان انقلاب، 8سال دفاع مقدس و چه بعدازآن با ایثارگری، مقاومت و مدیریت نقش مهمی را در نظام جمهوری اسلامی ایران ایفا کردند.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر با توجه به مسائل و مشکلاتی که کشورمان با آن‌ها روبه‌رو بود ایشان به‌عنوان یک محور تأثیرگذار به دنبال حکم‌فرما شدن و تثبیت آرامش در کشور بودند و نقش مهمی در تحقق این مهم داشتند.

مرادی بابیان اینکه متأسفانه بعضی افراد خود را منتصب به ایشان یا علیه ایشان می‌دانستند، افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همیشه مورد تائید مقام معظم رهبری بوده و به‌عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که یکی از ارکان اصلی و جدی نظام است، خدمتگزار این نظام بودند.

وی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را وزنه‌ای تأثیرگذار در زمینه‌های مختلف در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: حتی وقتی اختلاف‌هایی بین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان پیش می‌آمد ایشان با مدیریت و تدبیر خود بهترین تصمیم‌ها را می‌گرفتند.