دریا نیوزباپیگیری " مرادی" نماینده بندرعباس محقق شد اتصال راه شهرستان حاجی آباد به لارستان

 

دریا نیوز: نماینده مردم بندرعباس ، قشم،ابوموسی حاجی آباد و بندرخمیر از پیگیری  و اخذ موافقت در جهت اتصال راه شهرستان حاجی آباد به لارستان از طریق روستای "شهدادی" خبر داد.

، 09:49   /   کد خبر: 32026   /   تعداد بازدید: 269


 

نماینده مردم بندرعباس ، قشم،ابوموسی حاجی آباد و بندرخمیر از پیگیری  و اخذ موافقت در جهت اتصال راه شهرستان حاجی آباد به لارستان از طریق روستای "شهدادی" خبر داد.

"احمد مرادی" با اشاره به احداث جاده روستایی شهدادی به لارستان گفت: اتصال این راه ،   شهرستان حاجي آباد یکی از قطب‌هاي مهم كشاورزي و اقتصادي استان هرمزگان را با  كمترين فاصله به شهرستان لار ، قطب‌ اقتصادي استان فارس  متصل مي‌کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی  در مورد اهمیت این طرح اظهار داشت : احداث این راه کمک مهمی به اقتصاد منطقه خواهد کرد و هم موجب صرفه جویی در مصرف سوخت خواهد بود  و اتصال روستاهای تابعه لارستان به روستاهای حاجی آباد هرمزگان و اتصال به بزرگاه بندرعباس - سیرجان کمک کند.

وی با اشاره به اینکه 5 کیلومتر از جاده روستای شهدادی به لارستان در حوزه استحفاظی شهرستان حاجی‌آباد است، خاطر نشان ساخت: راه‌های ارتباطی به عنوان شریان اصلی اتصال نقاط مهم به یکدیگر اهمیت فراوانی دارد و برای توسعه یک منطقه ضروری است.

وی ابراز امیدواری کرد که با مساعدت مجلس شورای اسلامی  و همت مسئولین در استان بتوان چنین اقداماتی مثمر ثمری در جهت توسعه استان انجام گیرد.