دریا نیوزهفته وحدت نماد وحدت برادران اهل سنت و تشیع

دریانیوز: نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت گفت: با توجه به توطئه های عظیم دشمنان بر علیه کشورهای جهان اسلام امروز اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین بیش از هر زمانی احساس می شود

، 10:01   /   کد خبر: 31975   /   تعداد بازدید: 436


هفته وحدت نماد وحدت برادران اهل سنت و تشیع

دریانیوز: نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت گفت: با توجه به توطئه های عظیم دشمنان بر علیه کشورهای جهان اسلام امروز اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین بیش از هر زمانی احساس می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، احمد مرادی با بیان اینکه وحدت بین مسلمین جهان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، اظهار کرد: مشترکات بسیار زیادی بین مسلمین جهان وجود دارد که باید به آن پرداخته شود ولی دشمنان جهان اسلام با برجسته کردن برخی از اختلافات بین شیعه و سنی به دنبال تفرقه افکنی هستند تا بتوانند با تسلط بهتر به چپاول کشورهای اسلامی بپردازند.

وی افزود: در شرایط فعلی هرکسی به هر دلیل و با هر توجیحی اقدام به تفرقه افکنی بین شیعه و سنی بپردازد در واقع یک آسیب جدی بر پیکیره شیعه و سنی انداخته است و به این دو مذهب خیانت کرده است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به توطئه های عظیم دشمنان بر علیه کشورهای اسلامی و جهان اسلام امروز اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین بیش از هر زمانی احساس می شود و همه مکلف هستند بر مشترکات بین مسلمین تاکید کنند.

مرادی تاکید کرد: ملت مسلمان جهان باید طوری رفتار کنند که اجازه هیچگونه تفرقه افکنی به دشمنان و استکبار جهانی ندهند.

وی اضافه کرد: نامگذاری هفته ای به نام هفته وحدت توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی باعث شد که این هفته به نماد وحدت جهان اسلام تبدیل شود.

مرادی اظهار کرد: هفته وحدت از ابتکارات امام خمینی (ره) و نماد وحدت برادران اهل سنت و تشیع با یکدیگر است.

وی خاطرنشان کرد: اهل سنت و اهل تشیع با وحدت و همدلی کامل زیر پرچم اسلام در پیشبرد کامل اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند.