دریا نیوزوضعیت هرمزگان از گذشته تاکنون ناراحت کننده است

دریا نیوز: مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی گفت:همه با ید سهم حداقلی در خدمتگزاری داشته باشیم از گذشته تاکنون در هرمزگان فرصت سوزی بسیارصورت گرفته است.

، 13:56   /   کد خبر: 31974   /   تعداد بازدید: 475


 مرادی باحضور در جمع اهالی خورگو:

وضعیت هرمزگان از گذشته تاکنون ناراحت کننده است

دریا نیوز: مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی گفت:همه با ید سهم حداقلی در خدمتگزاری داشته باشیم از گذشته تاکنون در هرمزگان فرصت سوزی بسیارصورت گرفته است.

وی گفت:ایا بعد ازگذشت37سال از انقلاب از همه ظرفیتها ومنابع به خوبی استفاده کرده ایم؟در مقایسه باسایر استانها ببینید انها به کجا رسیدند وما در هرمزگان به کجا رسیدیم؟

مرادی گفت:زندگی ارام و راحت طبق قانون اساسی حق مردم است انهاباید به حقوق مسلم خود برسند.

در حال حاضر بسیاری از مشکلات در کشور هم وجود دارد که دراستان هم موجود است از جمله بحران آب وبیکاری .

وی افزود:نگرانی بزرگ دولت این است که بحران اب هرمزگان را حل کند .در زمینه اب کشاورزی و آشامیدنی مشکل داریم.متاسفانه تاکنون در استان بدنبال ساده ترین راه حل بوده ایم آب سد استقلال را به تمام استان پمپاژ کردیم والان معضل فروچاله ها گریبانگیر مردم میناب شده است.

مرادی گفت:باداشتن صنایعی چون پالایشگاه وفولاد والومینیوم ودریا نباید حتی یک بیکار درهرمزگان داشته باشیم.متاسفانه می بینیم خلاف این موضوع در استان صدق می کند وجوانان استان بیکارهستند.

چرا نتوانسته ایم از این ظرفیتهای اشتغال استفاده کنیم؟در خصوص بحران اب بارها با وزیر نیرو ومدیرعامل اب وفاضلاب کشور مکاتبه کرده وجلساتی گذاشتم که امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

مرادی گفت:مشکلاتی که بنده بعنوان نماینده مردم به عینه دراستان می بینم ونگران ده سال اینده هرمزگان هستم.بازگو کردن مشکلات و سرکشی به روستاها عوام گرایی نیست .درد مردم استان را درک می کنم ومی دانم مشکل مردم چیست؟اینها عوام گرایی نیست بلکه دلسوزی نسبت به استان است.اگر بخواهیم حلاوت رابه مردم هدیه بدهیم باید کارکنیم و واقعیتها را به انها بگوییم.

آمارهای واقعی وعینی به مردم ودولت بدهیم تا دولت هم دربرنامه ریزی هایش اولویتهای استان را درنظربگیرد.

سهم جوانان ما از صنایع و دریا صفراست .2400میلیارد حق مردم استان نزد دولت بلوکه شده که نیمی از انرا اگر بدهند مشکل روستاها را تاحدی حل می کنیم چرا باید برای ساختن یک پل در روستاها چهارسال معطل بمانیم.مرادی درپایان تاکید کرد:هرمدیری خدمت کند دستش را هم می بوسیم وهر کسی کوتاهی وقصور کند برخورد می کنیم.