دریا نیوزکشاورزان نباید دغدغه فروش محصول داشته باشند

دریانیوز: "احمد مرادی"نماینده مردم بندرعباس ،قشم،حاجی آباد،خمیر وابوموسی در مجلس شورای اسلامی در جمع کشاورزان روستای "گودو" شهرستان بندرعباس گفت:کشاورزان باید بدون دغدغه از فروش محصول اقدام به کاشت وبرداشت کنند.

، 14:14   /   کد خبر: 31972   /   تعداد بازدید: 437


"مرادی"نماینده مردم در مجلس

کشاورزان نباید دغدغه فروش محصول داشته باشند

دریانیوز: "احمد مرادی"نماینده مردم بندرعباس ،قشم،حاجی آباد،خمیر وابوموسی در مجلس شورای اسلامی در جمع کشاورزان روستای "گودو" شهرستان بندرعباس گفت:کشاورزان باید بدون دغدغه از فروش محصول اقدام به کاشت وبرداشت کنند

مرادی گفت:کشاورزان دراین بخش مشکلات زیادی دارند که باید این مشکلات هرچه زودتر رفع شود تا با خیالی آسوده به کشت وزرع بپردازند.
 مرادی افزود:کشاورز بعنوان یک فرد مولد وفعال باید بدون دغدغه از فروش محصول اقدام به کاشت و برداشت نماید و در پایان فصل هم زحماتش بی نتیجه نماند .

وی در خصوص راه های ارتباطی روستایی گفت:راههای مواصلاتی بین روستاها یکی از مشکلاتی است که وظیفه اداره راه است تا این مشکل روستاها هم حل شود ؛چرا که راه به عنوان یک زیرساخت اساسی تاثیرزیادی در اقتصاد روستا وشهر دارد.

مرادی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه آموزشی دراین روستا گفت: در حوزه آموزش و پرورش مشکلات و نواقص زیادی داریم؛  از جمله  پایه آموزشی دانش آموزان ضعیف بوده و آنها آسیب می بینند، تجهیزات و امکانات اولیه را برای آنها فراهم نکرده ایم  و انتظار داریم که دانش آموزان نمرات درخشان داشته باشند این  آسیب جز موارد جدی است که باید دنبال کنیم تا کاری برای دانش آموزان استان و روستاها انجام دهیم وبا خیالی آسوده به تحصیل بپردازند.