دریا نیوزفیلمساز هرمزگانی نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره AOF آمریکا

، 08:35   /   کد خبر: 31866   /   تعداد بازدید: 4222


 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از نامزدی یکی از فیلمسازان شاخص این استان برای دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره ACTION ON FILM آمریکا خبر داد.

 

به گزارش چهارشنبه شب خبرنگار ایرنا، علیرضا درویش نژاد با تبریک این موفقیت به هنرمندان استان، اظهار داشت: محمد رضا رکن الدینی ،فیلمساز شاخص هرمزگانی است که برای دریافت این جایزه از سوی هیات داوران نامزد شده است.
وی افزود: هیات داوران بخش سینمای ایران دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی ACTION ON FILM امریکا اسامی نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران این دوره از جشنواره را اعلام کرد که طی آن محمدرضا رکن الدینی در بخش فیلم کوتاه تجربی برای فیلم 'من در محدوده ادراک' نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم شد.
وی افزود: این جشنواره با هدف برقراری ارتباط حرفه ای و مفید میان فیلمسازان و صنوف مختلف در سینما به شکل جهانی برگزار می گردد و طبق قوانین جشنواره تنها آثاری امکان حضور در این جشنواره را دارند که به هیچ وجه نگاه سیاسی و سیاه نمایی از ایران نداشته باشند.
لازم به ذکر است، دوازدهمین دوره جشنواره ACTION ON FILM از دوم تا10 سپتامبر 2016 ( 12 تا بیستم شهریورماه امسال ) در امریکا در حال برگزاریست.
جشنواره فیلم Action On Film امریکا دوازدهمین سال خود را در حالی برگزار می کند که برای نخستین مرتبه بخشی خاص را به فیلمهای ایرانی اختصاص داده است .