دریا نیوزاختتامیه مسابقات فوتبال جام دهیاری‌های بخش مرکزی بندرلنگه

، 09:19   /   کد خبر: 31817   /   تعداد بازدید: 4126
بخشدار بخش مرکزی بندرلنگه از اختتامیه مسابقات فوتبال جام دهیاری‌های بخش مرکزی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان خبر داد.

به گزارش دریا اختتامیه مسابقات فوتبال جام دهیاری‌های بخش مرکزی بندرلنگه به مناسبت هفته دولت با حضور بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار، علیرضا پاکدامن مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، محسن ضیائی مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان، اسماعیل پاسلار فرماندار، مهدی صابری بخشدار بخش مرکزی و جمعی از مسؤولان شهرستان بندرلنگه در روستای گزیر برگزار شد.

مهدی صابری در این مراسم اظهار داشت: این مسابقات با حضور تیم‌های فوتبال از دهیاری‌های بخش مرکزی بندرلنگه به مناسبت هفته دولت در سه دهستان این بخش برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد همدلی و وحدت بیشتر بین روستاهای این بخش و همچنین ایجاد روحیه و نشاط بین جوانان و ترویج فرهنگ ورزش است.

بخشدار مرکزی بندرلنگه تصریح کرد: استقبال بسیار خوبی از اولین دوره این مسابقات به عمل آمد و این خود انگیزه‌ای شد برای برنامه‌ریزی بیشتر و فراهم آوردن اوقات فراغت سالم برای سایر اقشار، که این خود وظیفه ما را نیز در این زمینه سنگین‌تر می‌کند.

صابری در پایان با اشاره به اعلام نتایج این مسابقات، گفت: در این دوره از مسابقات تیم دهیاری گزیر اول و دهیاری دژگان دوم و تیم‌های دهیاری‌های بستانه و باورد مشترکا سوم و همچنین تیم تنب سیک به عنوان تیم اخلاق برگزیده شد.