دریا نیوزهمایش تجلیل از نخبگان شهرستان بندرلنگه برگزار شد

، 09:18   /   کد خبر: 31815   /   تعداد بازدید: 4190


به مناسبت هفته دولت همایش تجلیل از نخبگان شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

به گزارش دریا همایش تجلیل از نخبگان فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی شهرستان بندرلنگه با حضور بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار، علیرضا پاکدامن مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، محسن ضیائی مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان، اسماعیل پاسلار فرماندار بندرلنگه، مهدی صابری بخشدار بخش مرکزی و جمعی از مسؤولان و نخبگان شهرستان بندرلنگه به همت ستاد بزرگداشت هفته دولت در فرهنگسرای گوهر بندرلنگه برگزار شد.

امام جمعه موقت بندرلنگه با تبریک به مناسبت هفته دولت به دولتمردان در این مراسم اظهار داشت: برای دست یافتن به علم باید تلاش کنیم و این سفارش اسلام است و امروزه دین و علم از منطقه با برکت ایران ما به سراسر جهان صادر می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن فقیهی‌فر افزود: دنیا مدیون پزشکی ایران است و در قدیم وسایل جراحی را نیز ایرانی‌ها می‌ساختند نخبگان برای دستیابی به علم بیشتر تلاش کنند تا از دنیا عقب نیفتیم و دولت نیز آنان را حمایت کند.

در ادامه معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان در جمع نخبگان شهرستان بندرلنگه اظهار داشت: نخبه به کسی میگویند که متفاوت می اندیشد و متفاوت عمل می کند آنها نسبت به مسائل پیرامون خود بی تفاوت نیستند.

بهروز اکرمی افزود: جامعه‌ای که روح فلاح و رستگاری را می‌بیند همیشه در همه امور در صدر می‌نشیند ملت شجاع ایران لایق بهترین‌ها هستند.

وی اضافه کرد: شهدا رفتند تا جمهوری اسلامی پا برجا بماند و روز به روز پر صلابت‌تر از گذشته کارش را انجام دهد و ما امروز میراث‌دار شهدا هستیم.