دریا نیوزرئیس اداره بنادر بندرلنگه خبر داد:افتتاح پروژه‌های اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مناسبت هفت دولت

، 09:18   /   کد خبر: 31814   /   تعداد بازدید: 4080رئیس اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه از افتتاح پروژه‌های اداره بنادر و دریانوردی این شهرستان به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش دریا پروژهای اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مناسبت هفته دولت با حضور بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار، علیرضا پاکدامن مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان، اسماعیل پاسلار فرماندار بندرلنگه و جمعی از مسؤولان شهرستان بندرلنگه افتتاح شد.

رئیس اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه در مراسم افتتاحیه این پروژه‌ها اظهار داشت: باید نگاهی اساسی به این بندر شود و تاکنون نیز چنین بوده و در خصوص توسعه و رفاه این بندر خدماتی نیز انجام شده است.

مهدی صابری افزود: از 700 کیلومتر مرز دریایی در هرمزگان، 375 کیلومتر این مرز آبی در غرب هرمزگان وجود دارد که این خود تلاش ما را برای خدمات مطلوب به مردمی که با دریا سروکار دارند مضاعف می‌کند.

وی اضافه کرد: در کمتر از چهار ماه گیت بازرسی و سردرب اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه با هزینه‌ای بالغ بر 240 میلیون تومان ساخته و به بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه با بیان اینکه از دیگر پروژه‌های این بندر احداث ساختمان درب خروج برای سهولت ارباب رجوع با اعتباری بالغ برای 100 میلیون تومان می‌باشد در خصوص چهار دستگاه برج روشنایی در محوطه اداره بندر، گفت: با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان برج نور برای روشنایی محوطه اداره بندر تامین شد.

صابری خاطر نشان کرد: تجهیزات مقابله با آلودگی‌ها با اعتباری بالغ 350 میلیون تومان خریداری شد و همچنین تعمیرات اساسی شبکه برق فرسوده اداره بندر و تعمیر دو جرثقیل 60 تنی نیز صورت گرفت.