دریا نیوزتریبون آزاد سیما برای دولتمردان

، 10:45   /   کد خبر: 31805   /   تعداد بازدید: 4179


به مناسبت هفته دولت، اعضای هیئت دولت در ویژه برنامه های گفت و گو محور سیما در شبکه های یک، دو و خبر ضمن گفت و گو با مردم به تشریح عملکرد حوزه کاری خود می پردازند.

تصویر تریبون آزاد سیما برای دولتمردان

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، این ویژه برنامه ها از روز شنبه 30 مرداد آغاز شده و در نخستین شب از آن، در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما دکتر نوبخت به عنوان سخنگوی دولت حضور یافت.

در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی به سوالات مجری برنامه پاسخ گفت و در برنامه تیتر امشب در شبکه خبر آقای زنگنه وزیر نفت به تشریح عملکرد وزارتخانه متبوعش پرداخت.

در دومین شب از این برنامه یعنی روز یکشنبه 31 مرداد نیز وزیر اطلاعات میهمان برنامه نگاه یک بود که به علت پخش سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع ائمه جماعت این گفت و گو به زمان دیگری موکول شد.

در ویژه برنامه گفت و گوی خبری شبکه دو سردار دهقان، وزیر دفاع حضور یافت و تیتر امشب شبکه خبر نیز میزبان آقای سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بود.

دوشنبه اول شهریور نیز به مناسبت همزمانی با روز پزشک دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به استودیوی نگاه یک آمد و عملکرد این وزارت خانه را برای مخاطبان تشریح کرد.

آقای چیت چیان وزیر نیرو در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو حضور یافت و در باره وضع برق و آب با مردم سخن گفت و آقای نعمت زاده در برنامه تیتر امشب شبکه خبر به تشریح وضع صنعت و معدن پرداخت.

در روز دوم شهریور آقای علوی وزیر اطلاعات مهمان برنامه نگاه یک خواهد بود و گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما فرصت موجود را به آقای رحمانی فضلی وزیر کشور خواهد داد.

تیتر امشب شبکه خبر نیز با آقای حجتی وزیر کشاورزی درباره موضوعاتی چون تولیدات کشاورزی و محصولات باغی و توان صادراتی ایران در این زمینه گفت و گو خواهد کرد.

در روز سوم شهریور آقای آخوندی وزیر مسکن و شهرسازی در برنامه نگاه یک به تشریح وضع مسکن، توسعه شهر ها می پردازد و گفت و گوی خبری شبکه دو سیما تریبون را به آقای امیری معاون رئیس جمهور در امور مجلس می سپرد.

در تیتر امشب شبکه خبر نیز سورنا ستاری معاون علمی و فن آوری رئیس جمهوری پیشرفت های علمی کشور و جایگاه ایران در منطقه و جهان را تشریح خواهد کرد.

روز ششم شهریور برنامه نگاه یک از آقای ربیعی وزیر کار و امور اجتماعی دعوت کرده تا در باره موضوعات مربوط به حوزه کار و کارگری و همچنین وضع رفاهی این قشر زحمتکش برای بینندگان سخن بگوید.

گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما نیز میزبان آقای واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات خواهد بود و آقای گودرزی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر به سوالات مختلف در باره وضع ورزش کشور پاسخ خواهد داد.

روز هفتم شهریور آقای طیب نیا وزیر اقتصاد به استودیوی نگاه یک می اید تا در باره وضع اقتصاد کشور و عملکرد اقتصادی دولت یازدهم برای مردم سخن بگوید.

آقای جنتی وزیر ارشاد اسلامی به استودیوی گفت و گوی ویژه خبری خواهد آمد و در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با حضور آقای فرهادی وزیر علوم وضعیت علمی کشور بررسی خواهد شد.

در روز هشتم شهریور نیز برنامه نگاه یک میزبان آقای نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور می شود، گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما از آقای سیف رئیس کل بانک مرکزی دعوت کرده است تا به تشریح وضع بانکی و ارزی کشور بپردازد و در تیتر امشب شبکه خبر آقای فانی وزیر آموزش و پرورش در باره وضع مدارس کشور و روند آموزش و پرورش در مدارس کشور برای مخاطبان سخن خواهد گفت .