دریا نیوزتجمع اعتراض آميز معلولين بندرعباس‌

دريانيوز : جمعي از معلولين استان  هرمزگان در آستانه افتتاحيه جشنواره عكس و تئاتر در محل برگزاري اين مراسم ، با در دست داشتن پلا‌كاردهايي خواستار بازنگري و رسيدگي بيشتر مسئولين سازمان بهزيستي استان هرمزگان نسبت به مسائل ومشكلا‌ت معلولين استان شدند.
، 23:19   /   کد خبر: 1655   /   تعداد بازدید: 431


دريانيوز : جمعي از معلولين استان  هرمزگان در آستانه افتتاحيه جشنواره عكس و تئاتر در محل برگزاري اين مراسم ، با در دست داشتن پلا‌كاردهايي خواستار بازنگري و رسيدگي بيشتر مسئولين سازمان بهزيستي استان هرمزگان نسبت به مسائل  ومشكلا‌ت معلولين استان شدند.
   اين  تجمع در حالي برگزار شد كه تا ساعت 11 مسئولين بهزيستي براي افتتاح اين جشنواره كه براي نخسين بار در  استان برگزار مي شد حضور پيدا نكرده بودند در حالي  كه زمان افتتاح اين جشنواره ساعت 9 بود.همچنين در ادامه معلولين با صدور بيانيه اي خواستار حل هر چه سريعتر مشكلات شدند.
    در گوشه اي از اين بيانيه  آمده است: <سالهاست كه  در سازمان بهزيستي‌با ، عدم تكريم و بي احترامي به معلولين، بي برنامگي و سردرگمي در خصوص اشتغال، مسكن، تحصيل، بهداشت و درمان، ازدواج ، تامين رفاه اجتماعي و ... روبرو مي باشيم و جهت رفع اين مشكلات بسيار كوشيده ايم و از تمامي طرق قانوني اقدام نموده ايم .
    لذا معلولين هرمزگاني باپيگيري حقوق خود خواستار بازنگري جدي و عاجل در مديريت اين سازمان مي باشند و با عدم حضور خويش در مراسم افتتاحيه و اختتاميه جشنواره تئاتر معلولين اعلا‌م مي دارند اعتراض معلولين و عدم حضور كاملا‌ً صنفي و به دور از بازي هاي سياسي و به عنوان تنها چاره باقي مانده مي باشد.همچنين در اين رابطه به پاي صحبت رئيس هيأت مديره انجمن ضايعات نخاعي  استان هرمزگان كه خود يكي از معلولين استان است نشستيم. 
  "محمد حسن استاد" به نحوه برگزاري اين مراسم و همچنين وضعيت حمايتي اعتراض داشت و افزود: اين گونه حمايت ها، موضعي، مسكن و تبليغي است و اين درست نيست كه از جمع معلولين براي ارتقاء در پست مديريت و مقاصد خود استفاده كنند.