دریا نیوزاستاندار هرمزگان: مطبوعات بيانگر برنامه های مدیران هستند

دريانيوز:مطبوعات حلقه اتصال مردم ومسئولان بوده و بيانگر برنامه های مدیران به مردم می باشند.
، 20:11   /   کد خبر: 1649   /   تعداد بازدید: 366


دريانيوز:مطبوعات  حلقه اتصال مردم ومسئولان بوده و بيانگر برنامه های مدیران به مردم می باشند.
استاندارهرمزگان در هم اندیشی با اصحاب رسانه بابیان مطلب فوق  گفت: بدون پشتوانه رسانه‌اي خدمت رساني مديران دچار نقصان مي‌شود و مسير پيشرفت نيز با مشكلات و چالشهاي جدي روبرو خواهدشد.

دكتر شيخ‌الاسلامي شنبه درديدارباخانواده بزرگ رسانه ای استان افزود:
نشريات، خبرگزاريها و صداوسيماتاكنون بهترين تعامل و همكاري را با بخشهاي مختلف مديريتي استان هرمزگان داشته‌اند و به همين دليل در تمام توفيقات بدست آمده شريك هستند.
استاندار هرمزگان از رسانه‌ها به عنوان مهمترين حلقه ارتباطي مردم و دولت و آينه‌هاي بازتاب‌دهنده خواسته‌هاي مردم ياد كرد.
وي همچنين به فعاليت بي‌تنش و بدون حاشيه بخشهاي مختلف اشاره و خاطرنشان كرد: بخشي از اين موفقيت مرهون دلسوزي و سعه‌صدر مطبوعات است  که در فراهم آوردن فضایی متعادل در استان نقش داشته و بخش ديگر آن به خاطر استقلال مجموعه مديريتي اين استان از گروههاي سياسي مختلف است.
شيخ الاسلامي گفت: مديريت استان هرمزگان ازاولين روزهاي فعاليت مهمترين اولويت خود را كار اجرايي و عمراني و ارتقاي امنيت قرار داده و طبيعي است كه در چنين فضايي امور حاشيه‌اي به حداقل برسد.
دكتر شيخ‌الاسلامي دراين نشست‌ازپيشنهاد خبرگزاري جمهوري اسلامي براي تشكيل كارگروه رسانه با حضور اصحاب رسانه و ديگر بخشهاي برنامه‌ريز و موثر مانند مديران ستادي استانداري و سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استقبال كرد.
وي اظهار اميدواري كرد:با تشكيل اين كارگروه چالشهايي كه‌در مسير فعاليت رسانه‌ها وجودداردمانند مسايل اقتصادي،آموزشي،حقوقي و مشكلات معيشتي و مسكن فعالان اين بخش بررسي و رفع شد.
استاندار هرمزگان در بخش ديگري از سخنان خود هرگونه ارتباط بين مديريت عالي اين استان و برخي سايتهاي خبري كه سرمايه‌گذاري خارجي را تهديد امنيتي جلوه مي‌دهند تكذيب و تصريح كرد: گره خوردن منافع ما با ساير ملل نه‌تنها تهديدي براي استقلال كشور نيست بلكه امنيت ما را نيز افزايش مي‌دهد.
مدیریت اجرایی استان  با حساس خواندن شرايط ملي و بين‌المللي تنها برنامه انتخاباتي دولت را افزايش مشاركت مردم در پاي صندوقها اعلام كرد.
شيخ الاسلامي گفت:حضور گسترده مردم درانتخابات‌امكانات وقدرت تعامل و چانه زني دولت در عرصه‌هاي بين‌المللي را افزايش مي‌دهد و بسياري از توطئه‌هايي كه فاصله كمي تا اجرايي شدن دارند را خنثي مي‌كند.
وي افزود: طبق نظر شوراي عالي نظارت بر انتخابات كشور استان هرمزگان آرامترين و بي‌تنش‌ترين فضاي انتخاباتي كشور را دارد كه اميدواريم اين آرامش و خرد جمعي به حضور گسترده در انتخابات منتهي شود.

استاندار در پایان اظهارداشت:تعداد رای دهندگان درپای صندوقهای رای برای نظام یک راهبرد استراتژیک بوده ومردم باید در تعیین سرنوشت خود حضورداشته باشند ، بنابراین آماده سازی فضای انتخاباتی رسالت خطیر رسانه ها می باشد.