دریا نیوز


 
در پانزدهمین جلسه رسمی شورای شهر بندرعباس مطرح شد استفاده از ظرفیت صنایع جهت کاهش بیکاری در هرمزگان

دریانیوز:  فاطمه جراره در پانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تبریک فرارسیدن روز جهانی معمولان به توجه ویژه مسئولان و متولیان بر حل مشکلات این قشر تأکید کرد و گفت: شرایط شهری باید به نحوی فراهم شود که معمولان بتوانند از امکانات شهری به راحتی استفاده کنند.

با موضوع نقش بانوان در اکوسیستم کارآفرینی ؛ ششمین دورهمی کارآفرینی سکوی نارنجی در بندرعباس برگزار شد

دریانیوز:  ششمین دورهمی کارآفرینی سکوی نارنجی در بندرعباس با موضوع نقش بانوان در اکوسیستم کارآفرینی با حضور مسئولان، کارآفرینان و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی ونوآوری در محل پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان : مسائل بیمه ای باید برای مردم تعریف شود ‌

دریانیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مسائل بیمه باید برای مردم تعریف شود، بیمه در یک بی مهری قرار گرفته است، این مسئله هم در نظام آموزشی رسمی و غیر رسمی باید مورد توجه قرار بگیرد.

مدیر ایمنی و بهداشت سازمان بنادر خبر داد پهلوگیری در بنادر به شرط رعایت مقررات کرونایی

دریانیوز: مسوول هماهنگی مقابله با کرونا در بنادر کشور گفت: همزمان با گسترش سویه جدید کرونا (اومیکرون) مقررات پهلوگیری کشتی‌ها در بنادر و کنترل خدمه با سختگیری بیشتری انجام می‌شود.

زمان اعلام نتایج ثبت نام نهضت ملی مسکن مشخص شد

دریانیوز:  معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند از اعلام نتایج پالایش متقاضیان در دی ماه خبر داد.

نحوه برگزاری امتحانات دانش آموزان مشخص شد

دریانیوز: سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: امتحانات نیم سال اول دانش‌آموزان در همه پایه‌ها حضوری برگزار خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد ضرورت پیگیری مشکلات صنفی پرستاران

دریانیوز:  نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: برای رفع مشکلات جامعه پرستاری مسئولین باید تلاش کنند و چشم انداز آینده این قشر زحمت کش باید به سطح مطلوب برسد.

شرط ثبت‌نام نهضت ملی مسکن اصلاح شد

دریانیوز:  معاون وزیر راه و شهرسازی از اصلاح ۲ شرط ثبت‌نام در نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: سابقه سکونت در کلانشهرها ۵ سال است و تغییر نمی‌کند.

ناوگروه پاکستان در منطقه یکم امامت نداجا پهلو گرفت

دریانیوز: ناوگروه پاکستان متشکل از سه فروند ناو رزمی آن کشور صبح دیروز در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس پهلو گرفت.

چرا باید نگران سویه جدید کرونا باشیم ؟

دریانیوز:  شناسایی سویه جدید ویروس کرونا در آفریقای جنوبی موسوم به امیکرون باعث بروز واهمه در میان کشور‌های مختلف شده است به طوری که از همان ابتدا بسیاری از کشور‌ها مرز‌های خود را به روی کشور‌های حوزه جنوب آفریقا بستند.

مرگ یک زندگی ؛ سقط جنین، زیر پا گذاشتن حس مادرانه

دریانیوز:  یکی از بهترین لحظه زندگی یک زن تجربه مادر شدن است و حس زیبای تولد دوباره برای توصیف این لحظه می‌تواند مناسب باشد.

استاندار هرمزگان: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، همچنان مورد توجه باشد

دریانیوز: استاندار هرمزگان گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنترل بیماری کرونا بسیار موثر است و باید همچنان از سوی همه مورد توجه باشد.

مدیرکل شیلات هرمزگان عنوان کرد وجود 23 موج شکن مردمی بدون تجهیزات بندری در هرمزگان

دریانیوز:  مدیران کل شیلات هرمزگان و بنادر و دریانوردی استان با حضور معاونین و مسئولان ادارات خود در محل اداره کل شیلات هرمزگان دیدار و در راستای تعامل هم افزایی بیشتر و همچنین مرتفع سازی مسائل و مشکلات موجود دیدار کردند. 

ترخیص ۱۱ کانتینر سرم دپو شده از گمرگ بندرعباس

دریانیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از ترخیص ۱۱ کانتینر سرم دپو شده در گمرک شهید رجایی بندرعباس در پی ضرب‌الاجل دستگاه قضایی خبر داد.

اتاق بازرگانی هرمزگان در منطقه زلزله زده فین مدرسه می سازد

دریانیوز:  در حالی استان هرمزگان با کمبود دهها مدرسه و صدها کلاس درس فرسوده نیازمند به بازسازی مواجه است که در زلزله ماه قبل هرمزگان که مرکز آن در منطقه فین بود، بیش از سه هزار خانه، مدرسه، اماکن متبرکه، مسجد و... تخریب شد و تعمیر یا بازسازی شان در برنامه قرار گرفت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان : تماشاخانه سیار کانون در مناطق مختلف هرمزگان اجرا می‌کند

دریانیوز: با هدف تحقق عدالت فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی؛ تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آستانه فصل زمستان در استان هرمزگان به اجرای برنامه می‌پردازد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان عنوان کرد ثبت رکورد های جدید با رفع موانع در فولاد هرمزگان

دریانیوز : عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان شبانه از واحد احیامستقیم و فولادسازی این شرکت بازدید و با کارکنان شیفت شب این نواحی به گفتگو پرداخت.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان : دولت نسبت به موضوع حقوق های نجومی حساس تر باشد

دریانیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دولت سیزدهم باید نسبت به مساله حقوق های نجومی حساس تر باشد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد انتقال حساب های بانکی صنایع بزرگ هرمزگان به استان

دریانیوز:  استاندار هرمزگان گفت: مردم شریف شهرستان رودان با تقدیم شهدای بسیار و همچنین حضور و مشارکت حداکثری در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، همواره باعث افتخار هستند.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد همکاری همه جانبه سازمان صمت ، در نظارت بر کالاهای اساسی حوزه کشاورزی

دریانیوز:  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: با توجه به دستورالعمل اجرایی قانون انتزاع تکالیف مرتبط با تنظیم بازار و واگذاری مسؤلیت نظارت بر عرضه محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی، بخشی از نیروهای بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان به سازمان جهاد کشاورزی مامور شده اند و با این سازمان همکاری خواهند نمود.

فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 56
بازدید امروز: 10416
بازدید دیروز: 9842
مجموع بازدید: 78533761