دریا نیوز
روزهای پایانی سال96

دریا نیوز: در حالی به روزهای پایانی سال 96 نزدیک می شویم که جنب و جوشی بین مردم و مسئولان برپاست.


سرمایه گذار گریزی نکنید!

دریا نیوز: موضوع اقتصاد آنقدر دارای اهمیت می باشد که نامگذاری عنوان چند سال اخیر توسط مقام معظم رهبری  برپایه اقتصاد استوار بوده و امسال هم سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است 


اردوی راهیان نور دریایی

دریا نیوز: در چند سال اخیر شاهد برگزاری اردوی راهیان نور دریایی شهدای خلیج فارس در استان هرمزگان هستیم.

 


آب و بیمار، کلافه از گرما

دریا نیوز: درحالی در ماه پایانی سال در فصل زمستان قرار داریم که گرمای هوا در هرمزگان شدت گرفته است و کولرهای ادارات و منازل هم در ساعاتی از روز روشن شده اند.


مشاوران، راه گشا یا حاشیه ساز؟

دریا نیوز: درحالی برخی از مدیران برای خودشان مشاورانی را در بخش های مختلف منصوب می کنند که بنظر می رسد برخی از آنها خود نیاز به مشاور دارند و از تخصص لازم در مشاوره دادن بهره مند نیستند.


استاندار یک گام به جلو

دریا نیوز: "فریدون همتی" استاندار هرمزگان روز شنبه در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات، انجمن صنفی کارفرمایی مطبوعات و رئیس بسیج رسانه هرمزگان  گفته است که تبعیض بین رسانه های استان را به هیچ وجه نمی پذیرم و از طرفی از انتقاد رسانه ها هم استقبال می کنم.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان: رمز ماندگاری شهدا تبعیت از ولایت بود/فاصله گرفتن از ولایت انسان را به هلاکت می‌رساند

دریا نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان، رمز موفقیت و ماندگاری شهدا را تبعیت از ولایت دانست و گفت: حوادث اخیر که توسط عده‌ای بی‌بصیرت رقم می‌خورد نشان داد که فاصله گرفتن از ولایت سبب هلاکت انسان می‌شود.

استاندار هرمزگان در گردهمایی روسای آموزش و پرورش هرمزگان: نیروی انسانی موجود در آموزش و پرورش به خوبی به کار گرفته شود

دریا نیوز: استاندار هرمزگان آموزش و پرورش را معدن غنی و بزرگی از نیروی انسانی دانست و بیان داشت: بزرگترین معدن فکر و اندیشه و علم در آموزش و پرورش قرار دارد و ثروت عظیم نیروی انسانی موجود در آموزش و پرورش باید به خوبی به کار گرفته شود.

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ششمین جشن عکس هرمزگان با اعلام اسامی‌برگزیدگان به کار خود پایان داد

دریا نیوز: ششمین جشن عکس هرمزگان که به همت انجمن عکاسان هرمزگان برگزار و با اعلام نتایج اسامی‌برگزیدگان این دوره به کار خود پایان داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان: هفتمین فرش خاکی ٢٨ اسفند در جزیره هرمز رونمایی می‌شود

دریا نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از رونمایی هفتمین فرش خاکی در٢٨ اسفند در جزیره هرمز خبر داد.

معاون سیاسی تیپ سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان: سفرهای اروپایی‌ها به ایران با چه هدفی انجام می‌شود

دریا نیوز: سوالی که به ذهن می‌رسد این است که ورود هیات‌های اروپایی به ایران با چه اهدافی است.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان: یوسف جـلال‌زاده افـتخاری برای هـرمزگانی‌هاست

دریا نیوز: رئـیس مـجمع نـمایندگان هـرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: "می‌خواهم یوسف پیام‌آور صلح و دوستی باشم" این پیام جوان هرمزگانی است که با چهره‌های مختلف در قابهای عکس به نمایش گذاشته است وافتخاری برای هرمزگان است.

شهردار بندرعباس: هویت‌های گذشته شهربندرعباس را زنده نگه داریم

دریا نیوز: شهردار بندرعباس با اشاره به زنده نگه داشتن هویت‌های گذشته گفت: جهله به عنوان یک هویت اصلی و وابسته اجتماعی زندگی ما، از گذشته تا به امروز بسیار ارزشمند بوده است.

مدیرکل امورمالیاتی هرمزگان: صادرات مواد خام، 20 درصد معافیت مالیاتی دارد

دریا نیوز: مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: صادرات مواد خام مشمول معافیت مالیاتی ۱۰۰ درصدی نبوده و20درصد شامل معافیت می‌شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان خبر داد توزیع گوشت و مرغ منجمد در هرمزگان

دریا نیوز: مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان گفت: گوشت، مرغ منجمد و تخم مرغ برای تنظیم بازار در حال توزیع است. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان: یک رویداد فرهنگی می‌تواند اقتصاد یک منطقه را پویا کند

دریا نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: شهرستان میناب از تاریخ بیش از سه هزار ساله برخوردار است. 

دبیر اجرایی طرح آرامش بهاری هرمزگان: 46 بقعه متبرکه میزبان طرح آرامش بهاری است

دریا نیوز: دبیراجرایی طرح آرامش بهاری هرمزگان گفت: این طرح در 46 بقعه متبرکه در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان: حفظ قرآن کریم در اولویت کاری دارالقرآن الکریم باشد

دریا نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر تلاش برای رفع بیسوادی قرآنی گفت: حفظ قرآن کریم به عنوان یکی از مطالبات مهم رهبری باید در دستورکار دارالقرآن الکریم قرار گیرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خبرداد آمادگی باغ پرندگان بندرعباس برای بازدید شهروندان/ تخفیف 50 درصدی برای بازدیدهای گروهی

دریا نیوز: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از آمادگی مجموعه باغ پرندگان برای بازدید شهروندان و گردشگران خبر داد. 

معاون آبخيزداری منابع طبيعی هرمزگان: رعایت ملاحظات ایمنی توسط گردشگران در سایت طرح‌های آبخيزداری ضروری است

دریا نیوز: معاون آبخيزداری اداره كل منابع طبيعی و آبخيزداری استان هرمزگان بر لزوم رعایت ملاحظات ایمنی در استفاده از تفرج‌گاه‌های سایت طرح‌های آبخیزداری بویژه در ایام نوروز 1397 تاکید کرد. 

در جشنواره تعالی حمل و نقل ریلی شهید دادمان اداره کل راه آهن هرمزگان درخشید

دریا نیوز: مدیرکل راه آهن استان هرمزگان گفت:در جشنواره تعالی حمل و نقل ریلی شهید دادمان، اداره کل راه‌آهن هرمزگان درخشید.

جانشین فرماندهی منطقه یکم ندساخبرداد: معرفی رشادت شهدای دریایی در قالب اردوی راهیان نور دریایی

دریا نیوز: جانشین فرمانده منطقه یکم ندسا هدف از اجرای برنامه راهیان نور دریایی را معرفی رشادت شهدای دریایی دانست و گفت: پیش‌بینی می‌شود بالغ بر 15 هزار زائر از برنامه استفاده کنند.

اردوی راهیان نور دریایی

دریا نیوز: در چند سال اخیر شاهد برگزاری اردوی راهیان نور دریایی شهدای خلیج‌فارس در استان هرمزگان هستیم. 

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان خبرداد استرداد 560 میلیارد مالیات برارزش افزوده به صادرکنندگان

دریا نیوز: پرداخت مالیات مهم‌ترین منبع درآمدی در کشورهای مختلف به شمار می‌رود که اقشار مختلف نسبت به پرداخت مالیات اقدام می‌نمایند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان خبرداد: اعزام امام جماعت به پارک‌های محل اسکان میهمانان نوروزی

دریا نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت و فضیلت اقامه نماز اول وقت، امام جماعت به پارک‌های محل اسکان میهمانان نوروزی اعزام می‌شود. 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس: موافق چهارشنبهسوری، مخالف چهارشنبهسوزی

دریا نیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: با آتش روشن کردن در مراسم چهارشنبه‌سوری به شرط رعایت اصول ایمنی موافق بوده ولی با چهارشنبه‌سوزی مخالف هستم. 

استاندار هرمزگان در مانور نوروزی نیروهای امدادی و انتظامی: آمار کاهش جرایم در هرمزگان مرهون زحمات تلاش‌گران نیروی انتظامی است

دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: آمار کاهش جرایم در هرمزگان مرهون زحمات تلاش‌گران نیروی انتظامی بوده که با هوشیاری و حضور به موقع در صحنه باعث وضعیت مطلوب استان در شاخص‌های امنیتی شده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان در مانور نیروهای انتظامی و امدادی نوروزی: برخورد با اراذل و هنجارشکنان در تعطیلات نوروز با جدیت دنبال می‌شود

دریا نیوز: فرمانده انتظامی هرمزگان از تشدید برخوردها در چهارشنبه آخر سال و طرح نوروزی با هنجارشکنان و اراذل و اوباش خبر داد. 

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان: رشد بودجه پارک در سال 97 سقف حمایتی را افزایش می‌دهد

دریا نیوز: رئیس پارک علم وفناوری هرمزگان از رشد 67 درصدی بودجه پارک علم و فناوری هرمزگان در سال 97 خبرداد و گفت: با رشد بودجه سقف تسهیلات حمایتی از ایده‌پردازان، مخترعان و طراحان افزایش می‌یابد.

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان: مالیات‌نویسی پشت میزی نداریم

دریا نیوز: پرداخت مالیات و عوارض در واقع بایستی به عنوان فرهنگ در جامعه نهادینه شود تا اقتصاد کشور تکیه‌اش را بر دیوار بشکه‌های نقت کمتر کند و با مالیات، چرخ‌های اقتصاد کشور بچرخد. 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان خبر داد: اجرای طرح تحول اجتماعی با محوریت روحانیون در مناطق آسیب‌پذیر بندرعباس

دریا نیوز: معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان از اجرای طرح تحول اجتماعی با محوریت روحانیون در مناطق آسیب‌پذیر شهر بندرعباس خبرداد. 

نماینده مردم بندرعباس در مجلس خواستار شد: تقویت توان لجستیکی شهرداری‌ها

دریا نیوز: نماینده مردم بندرعباس با اشاره به کمبود تجهیزات و نبود اعتبارات کافی برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان، خواستار کمک صنایع بزرگ مجاور شهرها در عمران این مناطق شد.

يك عضو شورای شهربندرعباس: مردم بايد سهم هزينه آب را به سبد خانوار اضافه كنند/ ضرورت جداسازی آب شرب از غيرشرب در فضاهای سبز

دریا نیوز: عضو شورای شهر بندرعباس طی بازديد اعضای شورای شهر بندرعباس از آبشيرين‌كن بندرعباس گفت: شورای شهر بندرعباس به عنوان نماينده مردم موظف است نسبت به تامين آب به عنوان حياتی‌ترين عنصر زندگی، حساسيت لازم را داشته باشد.

مديرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی بندرعباس: شبكه اعلام حريق شهری در كاهش حوادث تاثير زيادی دارد

دریا نیوز: مديرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی بندرعباس گفت: دستوالعمل ايمنی شهر بندرعباس ثبت شده و قدم بعدی اجرای سيستم اعلام حريق و ايمنی در شهر بندرعباس پيرو دستوالعمل ايمنی شهر است كه ما را به سمت شهری هوشمند نزديك می‌كند.

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان: بنگاه‌های اقتصادی در هرمزگان، پرداخت مالیات در استانی دیگر/ پرونده‌های مالیاتی در حال انتقال است

دریا نیوز: مدیرکل امورمالیاتی هرمزگان گفت: پیگیری‌های لازم را برای انتقال پرونده‌های بنگاه‌های اقتصادی فعال در هرمزگان از سایر مناطق کشوربه این استان انجام داده‌ایم و در حال انجام است. 

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : ششمین جشنواره عکس هرمزگان آغاز به کار کرد

دریا نیوز: ششمین جشن عکس هرمزگان با حضورمدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی‌ و جمع کثیری از هنردوستان و هنرمندان در گالری زنده یاد کورش گرمساری در فرهنگسرای طوبی آغاز به کار کرد . 

در چهارمین دوره مسابقات کشوری تیم تانگ‌سودور هرمزگان قهرمان شد

دریا نیوز: تیم منتخب تانگ‌سودو استان هرمزگان با اقتدار قهرمان چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌هرمزگان: هنرعکاسی در هرمزگان باید به دنبال نگاه نو و استعداد‌های جوان باشد

دریا نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد هرمزگان در حاشیه ششمین جشن عکس هرمزگان عنوان کرد: هرمزگان ظرفیت بالایی در هنر عکاسی دارد که باید در آن به دنبال نگاه‌های نو و استعدادهای جوان بود. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد آمادگی 70 فروند شناور و لندينگرافت شركت‌های تعاونی حمل و نقل دريايی برای نوروز

دریا نیوز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از آمادگی 70 فروند شناور و لندينگرافت شركت‌های تعاونی حمل و نقل دريايی برای جابه‌جایی مسافران نوروزی خبر داد. 

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان خبر داد: شناسایی مجرمان مالیاتی در هرمزگان

دریا نیوز: مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: در سال جاری مجرمان مالیاتی در استان شناسایی شده‌اند. 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندرعباس خبرداد اجرای عملیات آبخیزداری کوهستان پارک پنجعلی در شهرستان بندرعباس

دریا نیوز: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرعباس گفت: عملیات آبخیزداری احداث چکدم‌های خشکه‌چین و هلالی آبگیر و کاشت نهال با هدف کنترل سیل و بهره‌برداری از سیلاب و جلوگیری از فرسایش خاک در کوهستان پارک پنجعلی به مناسبت هفته منابع طبیعی اجرا شد. 

با حضور مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان فرش خاکی با نقش آرم سازمان امور مالیاتی رونمایی شد

دریا نیوز: تور یک روزه هرمز ویژه بانوان شاغل اداره کل امور مالیاتی هرمزگان و رونمایی از فرش خاکی به مناسبت روز زنفرش خاکی با نقش آرم سازمان امور مالیاتی کشور با حضور مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان رونمایی شد. 

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن برگزارشد: تور یک روزه جزیره هرمز ویژه بانوان شاغل اداره کل امور مالیاتی هرمزگان

دریا نیوز: تور یک روزه هرمز و رونمایی از فرش خاکی به مناسبت روز زن، تور یک روزه جزیره هرمز ویژه بانوان شاغل در اداره کل امور مالیاتی هرمزگان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن برگزار شد.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس خبر داد: مشخص شدن 9 بوستان جهت اسکان گردشگران و مسافران نوروزی/ جلوگیری از نصب چادر در ساحل

دریا نیوز: معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از مشخص شدن 9 بوستان شهری جهت اسکان مسافران و گردشگران نوروزی طی این ایام خبر داد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خبرداد: اجرای طرح مبارزه با جوندگان در نوار ساحلی بندرعباس

دریا نیوز: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از اجرای طرح مبارزه با جوندگان در نوار ساحلی خبرداد. 

وعده مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان برای درخواست والدین شهدا: پیگیریم مقدمات دیدار با رهبرمعظم انقلاب فراهم شود

دریا نیوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: پیگیریم از طریق بنیادشهید کشور مقدمات دیدار مادران و پدارن شهدا با رهبرمعظم انقلاب فراهم شود.فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات

افراد آنلاین: 63
بازدید امروز: 3997
بازدید دیروز: 6068
مجموع بازدید: 65090296