دریا نیوز


Alcohol 120% 1.9.6.4629 Retail

یکی دیگه از بهترین و معروفترین برنامه های رایت انواع سیدی و دی وی دی این برنامه است. با این برنامه اکثر سیدی های قفل دار قابل کپی هستند. ضمنا سیدی رام مجازی از دیگر قابلیتهای این نرم افزار است که در اختیار شما قرار مي گيرد  که دارای سرعت خواندن  200x هستش.

دانلود                    حجم: ۶.۵۵ مگابايت
Anti Mosquito Software 1.0

اين برنامه با توليد صدايي در فرکانسي خاص ميتواند مگس ها و جانوران موزي را از سيستم شما دور کند. تا بتوانيد براحتي و بدون وجود هيچگونه مزاحمي به کاراتون برسيد. با دانلود اين نرم افزار يك پشه کش اتومات در اختيار خواهيد داشت.

دانلود                     حجم: ۹۷۲ كيلوبايت
پسورد:                   www.daryanews.ir
GameMagic-Trial

اگر در فکر این هستید که بازی های موبایل رو قبل از نصب بر روی تلفن همراهتون یک بار بر روی کامپیوتر امتحان کنید این برنامه به شما  کمک میکنه امتحان کنید .اين كار درباره بازي‌هايي كه فايل اجرايي sis دارند، ممكن نيست اما برنامه‌هايي هستند كه با آن‌ها مي‌توان بازي‌ها Java  را روي كامپيوتر تست كرد و سپس در صورت جالب بودن، آن‌ها را روي گوشي نصب نمود.

دانلود                       حجم: ۹۷۱ كيلوبايت
پسورد:                    www.daryanews.ir
Internet Download Manager 5.05

اينترنت دانلود منيجر سرعت دانلود را چندين برابر افزايش مي دهد  و هر زماني كه دانلود شما بخاطر قطع برق يا هر مشكل ديگري قطع شد ، ميتوانيد بعدا ادامه دانلود رو انجام بديد.  اين برنامه قابليت هايي با زبان فارسي هم دارا مي باشد که اين خود يكي از ويژگي خوب اين نرم افزار  به حساب ميآيد.

دانلود                   حجم: ۲.۱ مگابايت
System Cleaner v5.52

برنامه اي برای اینکه بتوانید به راحتی برنامه های اضافی روي ویندوز و درایواها مختلف را به آساني پاک کنید و به قول معروف یه دستی به سر و روی ویندوز شلوغتون بکشید .

دانلود                       حجم: ۲.۸۵ مگابايت

 1 |  2 |  [3]  |  4 |  5