دریا نیوز


دروغ سنج براي گوشی های سری60

اين برنامه با آناليز صداي مخاطب، تشخيص مي دهد که فرد دروغ مي گويد يا نه . . . !قابل نصب بر روي گوشي هاي
:
- Nokia 3650/3660/3230
- Nokia 6600/6630/6670
- Nokia 7610/7650
- Sendo X
- Siemens SX1

دانلود                   حجم: ۱۴۰کیلوبایت
پسورد:                daryanews.ir
CyberLink VideoLive Mail ver. 4.1

شاید این زمانی یك آرزو بود که بتوانیم فايلهاي ویدئویی و کلیپ های تصويري خود را برای دوستانمان ارسال کنیم ولی بوسیله این نرم افزار کم حجم و کاربردی شما می توانید اندازه های کلیپ ویدئویی خود را کاهش داده و مناسب برای ارسال توسط ایمیل نمائید. در حقیقت این نرم افزار اولین برنامه ای است که ویدئو میل ارسال می کند

دانلود                    حجم: ۷.۱۹مگابایت
ماشين حساب برای گوشي هاي سری 60

كاملترين ماشين حسابي كه تابحال ديده ايد. داراي قابليتهاي فراوان به همراه نمايش نمودار اين ماشين حساب مخصوص مهندسيني است كه مدام در حال محاسبات هستند اين نرم افزار امكانات كاملي را در اختيار شما قرار مي دهد و در كل تمام نياز هاي محاسباتي شما را برآورده خواهد كرد.

 Graphical Calculator v1.00
K-Software Scientific 

دانلود                   حجم: ۶۶.۲ كيلوبايت
Nod32 v2.70.9 Beta

آنتی ویروس بسیار قدرتمند نود32 را خدمت شما معرفي ميكنيم  تا دوستداران آنتی ویروس را شاد کرده باشيم . از خصوصیات این آنتی ویروس هر چه  گفته شود كم است اين آنتي ويروس کامپیوتر شما را سنگین نخواهد كرد و همچنين  قادر است تمام ويروسها ، كرمها ، تروجانها و هر نوع آلودگي نرم افزاري و سخت افزاري را شناسايي كند و از بين ببرد.

دانلود                       حجم: ۱۲.۴ مگابايت
Opera for Windows 9.10 Build 8643 RC1

اكثر كساني که تو دنیای اینترنت هستند حتما جستوجوگرهای مهم را تا حدودي می شناسند که اپرا هم یکی از آنهاست. اپرا سريع ترين مرورگر وب است كه با سرعتي بسيار زياد توانسته است جاي خود را در بين جستوجوگرهای اينترنتي بازكند.

دانلود                  حجم: ۶.۲۹ مگابايت

 1 |  [2]  |  3 |  4 |  5